Pogacar zag plan precies uitkomen met vierde ritzege in deze Tour
ISOLA 2000 (ANP) - Tadej Pogacar zag een eerder doorgesproken plan precies uitkomen met de ritzege in de negentiende etappe van de Tour de France. "We spraken tijdens het trainingskamp over hoe we wilden rijden op deze dag en hebben het precies zo gedaan tot het punt waar ik aanviel", vertelde hij in het interview. "Het was 100 procent perfect."
Pogacar zei dat hij de beklimmingen in deze rit goed kende. "We hebben hier een maand getraind tussen de Giro en de Tour. Dat waren geen gemakkelijke dagen. Ik kende deze klim ook heel goed", zei hij over de slotklim naar Isola 2000.
De Sloveense geletruidrager was blij met zijn vierde ritzege, de vijftiende in de vijf starts in de Tour. "Met de vierde overwinning heb ik de twee zeges van vorig jaar ook een beetje uitgebalanceerd. Zo kom ik weer uit op gemiddeld drie ritzeges per jaar."
Meer uit Sport
HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.
1 uur geledenLILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
1 dag geleden