Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pogacar leeft in Tour mee met gevallen Roglic

Pogacar leeft in Tour mee met gevallen Roglic

VILLENEUVE-SUR-LOT (ANP/RTR) - De Sloveen Primoz Roglic verloor in de twaalfde etappe van de Tour de France meer dan twee minuten door een val. Ruim 10 kilometer voor de finish ging een aantal renners tegen de grond, had ook geletruidrager Tadej Pogacar gehoord. "Ik hoorde na afloop dat Primoz erbij lag. Dat is heel triest voor hem", sprak hij over zijn landgenoot.

Roglic zakte van de vierde naar de zesde plaats in het algemeen klassement. "Het is echt jammer. Primoz is in goede vorm en ik verwachtte nog veel van hem. Hij zou zich zeker gaan mengen in de strijd om de gele trui de komende week. Ik hoop dat het goed met hem gaat. Hij is een vechter", aldus Pogacar.

Roglic was een dag eerder kort voor de finish tijdens een afdaling ook al ten val gekomen, waarna hij snel weer was opgestapt. Dat kostte hem geen tijdverlies omdat de val binnen de laatste drie kilometer was. Ditmaal begeleidden zijn ploeggenoten hem, maar was het tegen een op drift geraakt peloton een kansloze strijd.

Meer uit Sport

Verstappen rijdt met schade vijfde tijd in tweede training Mexico

N i e u w bericht, meer informatie over training na 4e alinea

2 uur geleden
Zonder De Boo is schaatser Talsma de snelste op tweede 500 meter

HEERENVEEN (ANP) - Johan Talsma heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker de tweede 500 meter op zijn naam geschreven. De 21-jarige schaatser van Reggeborgh was met een tijd van 34,74 op de tweede 500 meter de beste.

4 uur geleden
Schaatsster Beune wint 1500 meter op kwalificatietoernooi

HEERENVEEN (ANP) - Joy Beune heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker de 1500 meter op haar naam geschreven. De 26-jarige wereldkampioene op de 1500 meter van Team X2O Badkamers was met 1.53,75 sneller dan Marijke Groenewoud (1.54,88) en Gioya Lancee (1.55,08).

5 uur geleden
Leclerc sneller dan Antonelli in eerste vrije training Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Charles Leclerc heeft de snelste ronde gereden tijdens de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Mexico-Stad. De Monegask was op het hooggelegen Autódromo Hermanos Rodríguez in zijn Ferrari ruim sneller dan Kimi Antonelli. De kampioenschapsleider in de Formule 1 noteerde in zijn Mercedes de tweede tijd, maar gaf wel 0,659 seconde toe op Leclerc.

6 uur geleden
De Boo op kwalificatietoernooi snelste op eerste 500 meter

HEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker (WCKT) in Heerenveen de eerste 500 meter gewonnen. De 22-jarige wereldkampioen op de 500 meter was de snelste in 34,20. Achter De Boo reden Stefan Westenbroek (34,75) en Sebas Diniz (34,85) naar de tweede en derde tijd.

6 uur geleden
Schaatser Krommenhoek wint 5000 meter op kwalificatietoernooi

HEERENVEEN (ANP) - Jasper Krommenhoek heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker in Heerenveen de 5000 meter gewonnen. De 22-jarige schaatser van Reggeborgh bleef met een persoonlijk record van 6.10,83 teamgenoot Marcel Bosker en Wisse Slendebroek van Team Royal A-ware voor.

7 uur geleden
WK-leider Antonelli fit voor eerste vrije training in Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Kampioenschapsleider Kimi Antonelli is fit genoeg om de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Mexico-Stad te rijden. Het Formule 1-team van Mercedes plaatste een video op X waarop te zien is dat de jonge Italiaan is gearriveerd op het Autódromo Hermanos Rodríguez. Antonelli sloeg donderdag nog de mediadag over omdat hij last had van een virusinfectie.

8 uur geleden