Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Poels heeft bollentrui weer terug in Tour de France

Poels heeft bollentrui weer terug in Tour de France

ANDORRA LA VELLA (ANP) - Wout Poels veroverde zondag in de Tour de France de bollentrui terug op de Canadees Michael Woods. "Het was een zwaar gevecht, ik moest puntje voor puntje dichterbij komen", vertelde de Limburger van Bahrain, die van het bergklassement een doel heeft gemaakt. Poels heeft nu acht punten voorsprong op Woods, terwijl de Colombiaan Nairo Quintana en de Belg Wout van Aert ook nog in de buurt staan.

"Acht punten is niet heel veel. Ik zal elke keer mee moeten zitten in een ontsnapping en punten moeten blijven sprokkelen", keek hij vooruit naar de strijd die na de rustdag verder gaat. Voorlopig zit de bergtrui om zijn schouders. "Het is een mooi doel. Er volgen nog zes dagen. Dat klinkt kort maar het is nog best lang. Maar ik voel me goed en normaal blijft dat bij mij zo in derde week."

Voor zijn sprintjes bergop zei hij nog iets te hebben gehad aan zijn liefde voor het baanwielrennen. "Ik keek er vroeger heel veel naar, vooral naar Theo Bos. Misschien heb ik daar wel wat van opgestoken."

Meer uit Sport

Tennisser De Minaur verliest meteen in eerste ronde Acapulco

ACAPULCO (ANP) - Alex de Minaur is meteen in de eerste ronde van het tennistoernooi van Acapulco gestrand. De als tweede geplaatste Australiër, die onlangs het ABN AMRO Open in Rotterdam won, ging in Mexico onderuit tegen de Amerikaan Patrick Kypson. Het werd 1-6 7-6 (4) 6-7 (4).

40 minuten geleden
Bokslegenden Mayweather en Pacquiao keren terug in de ring

LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Amerikaan Floyd Mayweather en Filipijn Manny Pacquiao treffen elkaar in september voor een professionele bokswedstrijd in Las Vegas. Dat maakte Netflix maandag bekend.

10 uur geleden
Skilegende Vonn: dokter heeft mijn been gered

BERLIJN (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn heeft dokter Tom Hackett van de Amerikaanse ploeg voor de Winterspelen bedankt voor het redden van haar been. "Hij heeft voorkomen dat mijn been geamputeerd moest worden", zegt de Amerikaanse in een video op Instagram.

15 uur geleden
NOC*NSF tegen deelname sporters Paralympics onder Russische vlag

ARNHEM (ANP) - NOC*NSF betreurt het als Russische en Belarussische sporters onder hun eigen vlag meedoen aan de Paralympische Spelen. Dat heeft een woordvoerder van de Nederlandse sportkoepel aan het ANP laten weten. NOC*NSF wacht vooralsnog verdere besluitvorming over de kwestie af voordat ze een eventuele bestuurlijke boycot aankondigen. "Tegen deelname onder een neutrale vlag hebben wij geen bezwaar", aldus een woordvoerster. "Maar dan wel onder voorwaarden die ook golden bij de Olympische Spelen. Dus zonder deelname van ex-militairen."

15 uur geleden
Bergsma: olympisch schaatsen van 2030 in Thialf mooie kans

AMSTERDAM (ANP) - Jorrit Bergsma vindt het een mooie kans voor Nederland om het olympisch schaatstoernooi van 2030 in Thialf te organiseren. Dat zei de 40-jarige schaatser na aankomst op Schiphol. Samen met een groot deel van de Nederlandse olympische ploeg arriveerde hij daar maandagmiddag vanuit Milaan, waar hij op de Olympische Spelen goud op de massastart en brons op de 10 kilometer veroverde.

17 uur geleden
Shorttracker Van 't Wout verbaasd door ontvangst op Schiphol

AMSTERDAM (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout was na zijn aankomst op Schiphol verbaasd door de ontvangst. "Volgens mij heeft het hier heel erg geleefd", zei de 24-jarige shorttracker in een aankomsthal van Schiphol waar de Nederlandse olympische sporters maandagmiddag juichend werden onthaald door zeker honderd mensen.

18 uur geleden
Tennisser Etcheverry verovert in Rio de Janeiro eerste ATP-titel

RIO DE JANEIRO (ANP) - Tomás Martín Etcheverry heeft op het tennistoernooi van Rio de Janeiro zijn eerste ATP-titel veroverd. De 26-jarige Argentijn versloeg in de finale de Chileen Alejandro Tabilo met 3-6 7-6 (3) 6-4.

1 dag geleden