Podolski zet voetballoopbaan voort bij Antalyaspor
ANTALYA (ANP) - Voormalig Duits international Lukas Podolski gaat voor de tweede keer aan de slag in Turkije. De 34-jarige aanvaller zet zijn voetballoopbaan na een verblijf in Japan voort bij Antalyaspor. Tussen 2015 en 2017 kwam Podolski al uit voor Galatasaray, de topclub uit Istanbul.
De afgelopen twee jaar voetbalde de speler, die met Duitsland in 2014 wereldkampioen werd, bij Vissel Kobe waarmee hij op 1 januari nog de Japanse bekerfinale won. Podolski speelde in maart 2017 zijn laatste van 130 interlands voor Duitsland. Hij leek eerder terug te keren bij FC Köln, de club waar hij zijn loopbaan begon en na een verblijf bij Bayern München in 2009 al eens terugkeerde. Later speelde Podolski ook voor Arsenal en Internazionale.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
35 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
58 minuten geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
1 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
3 uur geleden