Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pochettino weet dat alleen winnen niet genoeg is bij PSG

Pochettino weet dat alleen winnen niet genoeg is bij PSG

PARIJS (ANP) - De nieuwe trainer Mauricio Pochettino van Paris Saint-Germain weet dat bij de Franse topclub alleen winnen niet genoeg is. "Natuurlijk moeten we wedstrijden winnen. Maar het gaat ook om de manier waarop", zei de Argentijn, die zaterdag werd gepresenteerd als opvolger van de ontslagen Thomas Tuchel. De Duitser leidde PSG weliswaar naar twee landstitels en de finale van de Champions League, maar dat gebeurde niet altijd met het spectaculaire voetbal dat ze in Parijs graag zien.

Als oud-speler van PSG weet de 48-jarige Pochettino waar de club voor staat. "Paris Saint-Germain is een van de grootste clubs ter wereld, hier telt niet alleen de winst. Hier spelen de beste spelers ter wereld, dat moeten ze op het veld laten zien. Deze club heeft een traditie van uitmuntendheid. De spelers moeten het verdienen om dit shirt te mogen dragen. Ik vind de huidige selectie geweldig, met deze spelers kunnen we bereiken wat de club wil. Het belangrijkste is nu dat iedereen hetzelfde doel nastreeft. We willen een spelfilosofie neerzetten waar iedereen zich aan houdt. Als we allemaal hetzelfde ambiëren, ontstaat hier iets magisch."

Pochettino is de tiende oud-speler van PSG die ook trainer wordt bij de club. De verdediger speelde tussen begin 2001 en de zomer van 2003 in de Franse hoofdstad.

Meer uit Voetbal

Real Sociedad wint Spaanse beker na strafschoppen

SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.

7 uur geleden
Kaptein houdt kippenvel over aan teamprestatie Oranjevrouwen

AUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.

7 uur geleden
Veurink spreekt van 'goede uitgangspositie' voor voetbalsters

AUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.

7 uur geleden
Manchester United blijft derde dankzij zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.

8 uur geleden
Voetbalsters blijven koploper in kwalificatie na 1-1 in Frankrijk

AUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.

8 uur geleden
Tottenham geeft belangrijke zege uit handen in degradatiestrijd

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.

9 uur geleden
Inter dichter bij titel door nederlaag Napoli tegen Lazio

NAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.

11 uur geleden