Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pochettino weet dat alleen winnen niet genoeg is bij PSG

Pochettino weet dat alleen winnen niet genoeg is bij PSG

PARIJS (ANP) - De nieuwe trainer Mauricio Pochettino van Paris Saint-Germain weet dat bij de Franse topclub alleen winnen niet genoeg is. "Natuurlijk moeten we wedstrijden winnen. Maar het gaat ook om de manier waarop", zei de Argentijn, die zaterdag werd gepresenteerd als opvolger van de ontslagen Thomas Tuchel. De Duitser leidde PSG weliswaar naar twee landstitels en de finale van de Champions League, maar dat gebeurde niet altijd met het spectaculaire voetbal dat ze in Parijs graag zien.

Als oud-speler van PSG weet de 48-jarige Pochettino waar de club voor staat. "Paris Saint-Germain is een van de grootste clubs ter wereld, hier telt niet alleen de winst. Hier spelen de beste spelers ter wereld, dat moeten ze op het veld laten zien. Deze club heeft een traditie van uitmuntendheid. De spelers moeten het verdienen om dit shirt te mogen dragen. Ik vind de huidige selectie geweldig, met deze spelers kunnen we bereiken wat de club wil. Het belangrijkste is nu dat iedereen hetzelfde doel nastreeft. We willen een spelfilosofie neerzetten waar iedereen zich aan houdt. Als we allemaal hetzelfde ambiëren, ontstaat hier iets magisch."

Pochettino is de tiende oud-speler van PSG die ook trainer wordt bij de club. De verdediger speelde tussen begin 2001 en de zomer van 2003 in de Franse hoofdstad.

Meer uit Voetbal

PSV'er Xhemaili schiet Zwitserland naar kwartfinales EK

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.

5 uur geleden
Vitesse: beroep tegen besluit KNVB 'ligt in lijn der verwachting'

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.

17 uur geleden
KNVB trekt licentie betaald voetbal Vitesse in

ZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.

18 uur geleden
Voetbalsters klopten Frankrijk tien jaar geleden voor het laatst

THUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.

18 uur geleden
Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf

AMSTERDAM (ANP) - Christian Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf. De 22-jarige Deense aanvaller slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een basisplaats te bemachtigen bij de club uit Amsterdam.

19 uur geleden
Advocaat verlengt contract als bondscoach Curaçao tot eind 2025

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat blijft voorlopig bondscoach van Curaçao. De 77-jarige Nederlander heeft zijn deze maand aflopende contract verlengd tot het einde van dit jaar. Dat meldt de voetbalbond van Curaçao.

19 uur geleden
Heitinga wil 'vermakelijk' voetbal spelen met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga wil dat Ajax aanvallender speelt dan het afgelopen seizoen. "Marcel en ik staan voor voetbal dat goed bij Ajax past", doelde hij tijdens een persconferentie op zijn assistent Keizer. "We willen vermakelijk voetbal spelen. Daar mogen jullie mij op afrekenen."

19 uur geleden