Pochettino waarschuwt Chelsea voor reactie 'gewond' Man United
LONDEN (ANP) - Chelsea-trainer Mauricio Pochettino heeft zijn elftal gewaarschuwd voor een reactie van een 'gewond' Manchester United. "Ik denk niet dat het een goed moment is om bij ze op bezoek te moeten. We zullen een team treffen dat er alles aan wil doen om te winnen", aldus de Argentijn over het Premier League-duel van woensdag.
Manchester United, van de onder druk staande Nederlandse coach Erik ten Hag, verloor zaterdag met 1-0 bij Newcastle United. Dat betekende de zesde nederlaag dit seizoen in de competitie. Drie dagen eerder verspeelde Manchester United in de Champions League een voorsprong bij Galatasaray (3-3).
"We moeten proberen te domineren en druk uit te oefenen door op hun helft te spelen. Dat wordt de uitdaging voor ons", sprak Pochettino. "Met Marcus Rashford en Alejandro Garnacho hebben zij de beschikking over twee spelers die snel kunnen schakelen bij een tegenaanval voor ons." Chelsea neemt na veertien speelronden de tiende plek in Engeland in en Manchester United staat zevende. De ploeg van Ten Hag heeft 5 punten meer.
Pochettino verwees naar de ontmoetingen tussen Tottenham Hotspur en Ajax in de halve eindstrijd van de Champions League in 2019. Ajax werd in Amsterdam op dramatische wijze uitgeschakeld (2-3). "Ik denk dat iedereen het toen over Ten Hag en Ajax had. Voor mij is hij een fantastische coach en een geweldige manager. Ik voel mij niet geroepen om te praten over wat er nu bij een andere club gebeurt. Het is mijn taak respectvol te zijn."
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
1 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
2 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
4 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
4 uur geleden