Pochettino start bij Paris Saint-Germain zonder Neymar
PARIJS (ANP) - Mauricio Pochettino kan in zijn eerste wedstrijd als hoofdtrainer van Paris Saint-Germain geen beroep doen op Neymar. De Braziliaanse aanvaller, de duurste voetballer ter wereld, is nog niet hersteld van de enkelblessure die hij vorige maand opliep. Neymar traint wel weer individueel.
Pochettino werd zaterdag aangesteld als vervanger van de ontslagen Thomas Tuchel, die PSG weliswaar naar twee landstitels en de finale van de Champions League leidde, maar niet het spectaculaire voetbal speelde dat ze in Parijs zo graag zien. De 48-jarige Argentijn moet daar wel voor gaan zorgen in de Franse hoofdstad.
PSG hervat de competitie woensdag met een uitwedstrijd tegen Saint-Étienne. De landskampioen heeft 1 punt achterstand op Olympique Lyon en Lille. Naast Neymar ontbreken ook Mauro Icardi, Layvin Kurzawa, Danilo Pereira, Presnel Kimpembe, Leandro Paredes, Alessandro Florenzi en Juan Bernat vanwege blessures. Rafinha zit in quarantaine na een positieve coronatest.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.
1 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met Napoli een thuiswedstrijd tegen Como verloren (1-2). De linksbuiten had een basisplaats bij de thuisploeg en werd na 56 minuten gewisseld.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de derde competitiewedstrijd onder de teruggekeerde trainer José Mourinho gewonnen. De club vierde voor eigen publiek een ruime zege op Málaga (4-0), dat afgelopen seizoen naar La Liga promoveerde.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar vrij eenvoudig tot een goed einde gebracht. Op het spel van de ploeg uit de hoofdstad was nog voldoende aan te merken. Maar zes dagen voor de topper tegen kampioen PSV liep de formatie van trainer Míchel Sánchez na rust uit naar een ruime zege: 0-4.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar met 4-0 gewonnen. Davy Klaassen, Steven Berghuis, Tolu Arokodare en Marcos Leonardo maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Amsterdam.
5 uur geleden