Pochettino start bij Paris Saint-Germain zonder Neymar
PARIJS (ANP) - Mauricio Pochettino kan in zijn eerste wedstrijd als hoofdtrainer van Paris Saint-Germain geen beroep doen op Neymar. De Braziliaanse aanvaller, de duurste voetballer ter wereld, is nog niet hersteld van de enkelblessure die hij vorige maand opliep. Neymar traint wel weer individueel.
Pochettino werd zaterdag aangesteld als vervanger van de ontslagen Thomas Tuchel, die PSG weliswaar naar twee landstitels en de finale van de Champions League leidde, maar niet het spectaculaire voetbal speelde dat ze in Parijs zo graag zien. De 48-jarige Argentijn moet daar wel voor gaan zorgen in de Franse hoofdstad.
PSG hervat de competitie woensdag met een uitwedstrijd tegen Saint-Étienne. De landskampioen heeft 1 punt achterstand op Olympique Lyon en Lille. Naast Neymar ontbreken ook Mauro Icardi, Layvin Kurzawa, Danilo Pereira, Presnel Kimpembe, Leandro Paredes, Alessandro Florenzi en Juan Bernat vanwege blessures. Rafinha zit in quarantaine na een positieve coronatest.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.
19 uur geledenMONACO (ANP) - Ajax speelt in het hoofdtoernooi van de Conference League tegen onder meer het Italiaanse Atalanta en Getafe uit Spanje. FC Twente ontmoet onder meer SC Freiburg. Dat wees de loting in Monaco vrijdag uit.
20 uur geleden