Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pochettino hoopt dat hij trainer mag blijven van PSG

Pochettino hoopt dat hij trainer mag blijven van PSG

PARIJS (ANP) - Mauricio Pochettino is ervan overtuigd dat hij ook volgend seizoen de hoofdtrainer van Paris Saint-Germain is. De 50-jarige Argentijn wil zelf in ieder geval graag door bij de Franse kampioen, al weet hij ook dat zijn toekomst in handen ligt van de Arabische eigenaren van de voetbalclub.

"Natuurlijk wil ik doorgaan, voor 100 procent. Dat zei ik eerder al en dat zeg ik nu weer", aldus Pochettino tegen Spaanse journalisten van Cope. "Ik heb nog een contract voor een jaar. PSG is een club met ambitie. Het verlangen naar het winnen van de Champions League is enorm, daarom was de teleurstelling dit seizoen zo groot. Zulke uitdagingen motiveren iedere coach."

Pochettino veroverde dit jaar met PSG weliswaar de Franse titel, maar het succes in de Champions League waar de club zo naar snakt, bleef wederom uit. De ploeg van Lionel Messi, Neymar en Kylian Mbappé werd in de achtste finales uitgeschakeld door Real Madrid.

Sindsdien wordt volop gespeculeerd over een mogelijk vertrek van Pochettino. Zinedine Zidane zou de 'gedroomde' trainer zijn van voorzitter Nasser Al-Khelaïfi, maar volgens Franse media heeft Zidane een aanbod uit Parijs afgeslagen.

PSG slaagde er vorige week in om het aflopende contract van Mbappé met drie jaar te verlengen. Pochettino werd daarvan naar eigen zeggen een half uur voor de officiële bekendmaking op de hoogte gesteld door Al-Khelaïfi. "We hebben als trainersstaf een geweldige relatie met Kylian. De club, de supporters en de Franse competitie gaan ervan profiteren dat hij blijft."

Meer uit Voetbal

Benfica groepswinnaar op WK voor clubs na zege op Bayern

CHARLOTTE (ANP) - Benfica heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs in de Verenigde Staten. De club uit Portugal versloeg in Charlotte in de laatste poulewedstrijd Bayern München met 1-0. De Duitse club was al zeker van de knock-outfase.

1 uur geleden
PEC Zwolle 'langere tijd' zonder Velanas door enkelblessure

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan voor "langere tijd" niet beschikken over Odysseus Velanas. De 27-jarige middenvelder is voorafgaand aan de eerste veldtraining van de voorbereiding geblesseerd geraakt aan een enkel en wordt binnenkort geopereerd. Dat meldt de club op de website.

8 uur geleden
Emanuelson aan de slag als assistent van Heitinga bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Urby Emanuelson gaat aan de slag als assistent van hoofdtrainer John Heitinga bij Ajax. Dat meldt de 39-jarige oud-speler van de club op X.

10 uur geleden
Simons en Geertruida krijgen Werner als trainer bij RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Oranje-internationals Xavi Simons en Lutsharel Geertruida krijgen bij RB Leipzig Ole Werner als nieuwe trainer. De 37-jarige Duitser ondertekende dinsdag een tweejarig contract bij de nummer 7 van vorig seizoen. RB Leipzig wist zich niet te plaatsen voor Europees voetbal.

11 uur geleden
Sporttribunaal CAS stelt AZ in het gelijk in zaak tegen UEFA

ALKMAAR (ANP) - AZ is door sporttribunaal CAS in het gelijk gesteld in een zaak tegen de UEFA. De Europese voetbalbond legde de Alkmaarse voetbalclub een boete van 40.000 euro op voor de ongeregeldheden in oktober 2023 rond de wedstrijd tegen Legia Warschau in de Conference League.

12 uur geleden
Nieuwe bondscoach Veurink benoemt Kwakkenbos tot assistent

ZEIST (ANP) - Roos Kwakkenbos wordt een van de assistent-trainers van Arjan Veurink, de nieuwe bondscoach van de Nederlandse voetbalsters. De drievoudig international is nu nog bondscoach van Oranje onder 19.

14 uur geleden
UEFA rekent op bezoekersrecord bij EK voetbal voor vrouwen

NYON (ANP/DPA) - De UEFA rekent op het komende EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland op een bezoekersrecord. De Europese voetbalbond meldt dat 570.000 van de 673.000 beschikbare toegangskaarten zijn verkocht. Het recordaantal bezoekers staat op 574.875, tijdens het EK van 2022 in Engeland.

14 uur geleden