Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pochettino hoopt dat hij trainer mag blijven van PSG

Pochettino hoopt dat hij trainer mag blijven van PSG

PARIJS (ANP) - Mauricio Pochettino is ervan overtuigd dat hij ook volgend seizoen de hoofdtrainer van Paris Saint-Germain is. De 50-jarige Argentijn wil zelf in ieder geval graag door bij de Franse kampioen, al weet hij ook dat zijn toekomst in handen ligt van de Arabische eigenaren van de voetbalclub.

"Natuurlijk wil ik doorgaan, voor 100 procent. Dat zei ik eerder al en dat zeg ik nu weer", aldus Pochettino tegen Spaanse journalisten van Cope. "Ik heb nog een contract voor een jaar. PSG is een club met ambitie. Het verlangen naar het winnen van de Champions League is enorm, daarom was de teleurstelling dit seizoen zo groot. Zulke uitdagingen motiveren iedere coach."

Pochettino veroverde dit jaar met PSG weliswaar de Franse titel, maar het succes in de Champions League waar de club zo naar snakt, bleef wederom uit. De ploeg van Lionel Messi, Neymar en Kylian Mbappé werd in de achtste finales uitgeschakeld door Real Madrid.

Sindsdien wordt volop gespeculeerd over een mogelijk vertrek van Pochettino. Zinedine Zidane zou de 'gedroomde' trainer zijn van voorzitter Nasser Al-Khelaïfi, maar volgens Franse media heeft Zidane een aanbod uit Parijs afgeslagen.

PSG slaagde er vorige week in om het aflopende contract van Mbappé met drie jaar te verlengen. Pochettino werd daarvan naar eigen zeggen een half uur voor de officiële bekendmaking op de hoogte gesteld door Al-Khelaïfi. "We hebben als trainersstaf een geweldige relatie met Kylian. De club, de supporters en de Franse competitie gaan ervan profiteren dat hij blijft."

Meer uit Voetbal

Leuchter opgelucht na eerste treffer in 'lange tijd' voor Oranje

ALMELO (ANP) - Aanvalster Romée Leuchter was maar wat toe aan een treffer na ruim anderhalf jaar niet te hebben gescoord in Oranje. "Dat kun je wel zeggen, ja. Het was een lange tijd. Maar ik ben er blij mee", zei de 25-jarige spits van Paris Saint-Germain na de 3-1-zege op Polen in Almelo.

3 uur geleden
Voetbalsters naar play-offs in WK-kwalificatie ondanks zege

ALMELO (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn ondanks een 3-1-thuiszege op Polen veroordeeld tot de play-offs in het kwalificatietraject voor het WK van volgend jaar. Oranje had een gelijkspel nodig bij Frankrijk - Ierland, maar de Fransen wonnen met 1-0. Daardoor plaatsen 'Les Bleues' zich als groepswinnaar rechtstreeks voor het toernooi in Brazilië over iets meer dan een jaar.

6 uur geleden
Veel media bij aankomst Oranje bij WK-hotel in Kansas City

KANSAS CITY (ANP) - Onder grote belangstelling van de media arriveerde het Nederlands elftal bij het Cascade Hotel in Kansas City. Bondscoach Ronald Koeman en zijn spelers stapten rond 13.15 uur plaatselijke tijd de bus uit bij de verblijfplaats van de nationale ploeg tijdens de groepsfase van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

7 uur geleden
Voetbalsters beginnen met Van de Donk en Olislagers tegen Polen

ALMELO (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kiest voor Marisa Olislagers en Daniëlle van de Donk bij de voetbalsters van Oranje in het WK-kwalificatieduel met Polen. De 25-jarige Olislagers vervangt Janou Levels als linksback, 173-voudig international Van de Donk komt in de ploeg voor aanvallende middenveldster Ella Peddemors. De aftrap is om 21.00 uur in Almelo.

8 uur geleden
Landskampioen PSV ontvangt Fortuna Sittard in eerste speelronde

ZEIST (ANP) - Landskampioen PSV neemt het in de eerste speelronde van het nieuwe seizoen in de Eredivisie op tegen Fortuna Sittard. De wedstrijd in het Philips Stadion is vastgesteld op zaterdag 8 augustus om 20.00 uur. Dat meldt de Eredivisie CV.

10 uur geleden
Iran reist dag voor eerste WK-wedstrijd naar Verenigde Staten

TEHERAN (ANP/AFP) - Het Iraanse voetbalelftal reist een dag voor de eerste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap naar de Verenigde Staten. Dat heeft de Iraanse voetbalbond dinsdag bekendgemaakt.

10 uur geleden
Verdediger Rots van FC Twente naar Hoffenheim

ENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mats Rots verruilt per direct FC Twente voor Hoffenheim. Volgens de Duitse club tekende de 20-jarige jeugdinternational "een langdurig contract". Hoffenheim werd afgelopen seizoen vijfde in de Bundesliga.

14 uur geleden