
Plofkraak bij geldwisselkantoor station Delft
DELFT (ANP) - Bij een geldwisselkantoor in de stationshal van station Delft heeft vanochtend een plofkraak plaatsgevonden. Regio15 meldt dat hulpdiensten omstreeks 04:30 uur melding kregen van de plofkraak.
Het station is gedeeltelijk afgezet met politielint. Rechercheurs en medewerkers van de Forensische Opsporing (FO) gaan uitgebreid onderzoek doen, aldus Regio15.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - Het absurdistische programma Jiskefet krijgt dit jaar de Ere Zilveren Nipkowschijf. Dat werd woensdagavond bekendgemaakt door de organisatie achter de televisieprijs. In talkshow Eva werden ook de drie genomineerden bekendgemaakt voor de Zilveren Nipkowschijf, de oudste en meest gezaghebbende televisieprijs van Nederland.
10 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - In het weekend van zaterdag 24 en zondag 25 mei rijden er geen treinen van en naar Rotterdam Centraal. Dit komt doordat het treinbeveiligingssysteem tussen Rotterdam Centraal, Delft Campus, Nieuwerkerk aan den IJssel en Barendrecht wordt vervangen, meldt ProRail.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Om natuurbranden snel te kunnen opsporen, voert de brandweer in een aantal regio's surveillances uit vanuit de lucht. Dat zegt Edwin Kok, coördinator van de Taskforce Natuurbranden bij Brandweer Nederland. Ook staat er sinds dinsdag een blushelikopter klaar bij Defensie, zodat die sneller inzetbaar is bij een natuurbrand.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De 30-jarige vrouw die op 1 februari dood werd gevonden in een woning aan de Gerard Callenburgstraat in Amsterdam-West, had ruim veertig snij- en steekwonden. Haar partner, de 32-jarige Khalid A., heeft bekend dat hij deze heeft toegebracht.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De veiligheidsmaatregelen op defensielocaties worden aangescherpt wegens een toegenomen dreiging, meldt defensieminister Ruben Brekelmans (VVD). De zogeheten 'alert state' wordt verhoogd van het eerste naar het tweede niveau, van de zes.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Van zaterdag 24 mei tot maandagochtend 2 juni rijden er geen treinen tussen Zwolle en Deventer. Er wordt dan gewerkt aan de bovenleiding. De NS laat weten dat de werkzaamheden op 2 juni naar verwachting om 02.00 uur klaar zijn. In de ochtendspits rijden die maandag dus weer treinen.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-minister van Financiën Steven van Weyenberg (D66) is in de gemeenteraad benoemd tot nieuwe woningbouwwethouder van Amsterdam. Hij volgt Reinier van Dantzig op, die om gezondheidsredenen zijn taken neerlegde.
6 uur geleden