Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ploeterende Vettel raakt langzaamaan zelfvertrouwen kwijt

Ploeterende Vettel raakt langzaamaan zelfvertrouwen kwijt

SILVERSTONE (ANP) - Sebastian Vettel zit in een diep dal. De Duitse autocoureur, die tussen 2010 en 2013 namens Red Bull vier wereldtitels in de Formule 1 veroverde, figureert dit seizoen in zijn Ferrari. Hij was alle races praktisch onzichtbaar en eindigde zondag in de Grote Prijs van Groot-Brittanniƫ slechts als tiende. "Ik heb geen zelfvertrouwen, geen gevoel met de auto. Alles wat ik probeer, pakt verkeerd uit", klaagde de Duitser na de race op Silverstone.

Vettel snapt er weinig van. "Zo gaat het niet langer. Er is iets fundamenteels fout aan de auto en anders met mij. Het was helemaal geen spannende race met stress, ik had gewoon geen schijn van kans, de auto doet gewoon niet wat ik wil. Ik werd links en rechts ingehaald en verloor in alle sectoren tijd", vervolgde Vettel, die ook nog eens moest toezien dat zijn teamgenoot Charles Leclerc als derde finishte. In de WK-stand staat Vettel op een voor hem schaamtevolle dertiende plaats met een schamele 10 punten.

De toekomst van de 33-jarige Heppenheimer in de Formule 1 is ongewis. Al voor het verlate seizoen begon, maakte Ferrari bekend dat het contract met Vettel na dit jaar niet wordt verlengd. Een nieuwe werkgever heeft zich nog niet aangediend. "Er is nog niets besloten", zei de Duitser in aanloop naar de race op Silverstone. Het kan ook zo maar zijn laatste jaar zijn in de koningsklasse. "Ik blijf niet om maar te kunnen zeggen dat ik Formule 1-coureur ben. En als het mij om het geld te doen was, had ik allang een contract getekend."

Meer uit Sport

Wielrenster Vos stapt af in Vuelta Femenina om sleutelbeenbreuk

DEN HAAG (ANP) - Wielrenster Marianne Vos gaat maandag niet van start in de tweede etappe van de Vuelta Feminina. De 38-jarige renster van Visma - Lease a Bike heeft zondag bij een val in de eerste etappe haar sleutelbeen gebroken. Dat meldt haar ploeg op X.

1 uur geleden
Tennisser Griekspoor stijgt 2 plekken op wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is iets gestegen op de wereldranglijst. De 29-jarige Griekspoor klom twee plekken en is nu de nummer 31 van de wereld. Botic van de Zandschulp, die moest afzeggen voor het tennistoernooi van Madrid omdat hij niet fit genoeg was, leverde twee plekken in en staat 54e.

1 uur geleden
Basketballers Detroit en Cleveland door in play-offs NBA

DETROIT (ANP/BELGA) - De Detroit Pistons en de Cleveland Cavaliers hebben zich geplaatst voor de tweede ronde van de play-offs in de hoogste Amerikaanse basketbalcompetitie NBA. Beide ploegen nemen het in die ronde tegen elkaar op voor een finaleplaats in de Eastern Conference.

1 uur geleden
Atlete Keetels wint 3 weken na 'Rotterdam' marathon van Vancouver

VANCOUVER (ANP) - Atlete Mikky Keetels heeft de marathon van Vancouver gewonnen. De 27-jarige Nederlands kampioene op de marathon legde de 42,195 kilometer af in een tijd van 2.33.01, ruim onder het oude parcoursrecord van 2.34,27. Daarmee was ze 24 seconden sneller dan Dayna Pidhoresky uit Canada, die de marathon een jaar eerder had gewonnen.

12 uur geleden
Verstappen na inhaalrace vijfde in GP Miami, zege Antonelli

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op de vijfde plaats geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull viel al in de eerste bocht ver terug, maar herstelde zich daarna knap. De overwinning op het stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium ging naar WK-leider Kimi Antonelli van Mercedes.

14 uur geleden
Sinner wint masterstoernooi van Madrid voor het eerst

MADRID (ANP) - Tennisser Jannik Sinner (24) heeft de Madrid Open op zijn naam geschreven. De Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst won in de finale van het masterstoernooi in twee sets van de 29-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-1 6-2.

16 uur geleden
Zilver en brons voor judoka's Van Heemst en Kamps bij Grand Slam

DOESJANBE (ANP) - Judoka Yael van Heemst heeft bij de Grand Slam in Doesjanbe in Tadzjikistan zilver veroverd in de klasse tot 78 kilogram. De 24-jarige judoka verloor met ippon in de finale van Jelizaveta Litvinenko, die uitkomt voor de Verenigde Arabische Emiraten. Marit Kamps greep in dezelfde klasse brons.

17 uur geleden