Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ploegmaat gunt Tonelli winst in eerste rit Ronde van Valencia

Ploegmaat gunt Tonelli winst in eerste rit Ronde van Valencia

CASTELLÓN (ANP) - De Italiaanse wielrenner Alessandro Tonelli heeft de eerste etappe van de Ronde van Valencia op zijn naam geschreven. De renner van VF Group Bardiani reed in de laatste honderden meters nog verkeerd en raakte verstrikt in een afzetlint, maar medevluchter en ploegmaat Manuele Tarozzi hield in en gunde Tonelli de ritwinst.

De Nederlander Alex Molenaar (Illes Balears) lag op koers voor de derde plaats, maar hij werd vlak voor de finish bijgehaald door de Spanjaard Oier Lakzano (Movistar) en moest genoegen nemen met de vierde plek.

Het peloton liet een vluchtgroep in de heuvelachtige rit over 167 kilometer van Benicássim naar Castellón een te grote voorsprong nemen, waardoor zij niet meer werden ingerekend. Naast Molenaar maakte ook Jetse Bol (Burgos) deel uit van de ontsnapping. Het Italiaanse duo nam afstand op een laatste pittige beklimming, Molenaar bleef erachter hangen en arriveerde op een minuut achterstand van de winnaar.

De Ronde van Valencia duurt tot en met zondag.

Meer uit Sport

Olympisch kampioene Meester stopt na zestien jaar met toproeien

AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.

11 uur geleden
Raad van commissarissen Ajax draagt vijf leden voor

AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.

13 uur geleden
Flamboyante oud-winnares Osaka naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.

14 uur geleden
Shorttracker De Laat vervangt niet fitte Kos in selectie Spelen

UTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.

14 uur geleden
Formule 1-team Mercedes ziet topontwerper dit jaar vertrekken

LONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.

15 uur geleden
Watson wint proloog wielerkoers Tour Down Under

ADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.

16 uur geleden
Titelverdedigster Keys komt met de schrik vrij op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.

18 uur geleden