Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ploegleider Vingegaard accepteert tijdverlies op sterke Pogacar

Ploegleider Vingegaard accepteert tijdverlies op sterke Pogacar

SAINT-LARY-SOULAN (ANP) - Ploegleider Grischa Niermann van Visma - Lease a Bike accepteerde na afloop van de veertiende etappe in de Tour de France dat Tadej Pogacar deze dag de betere was. De Sloveen kwam solo aan op Pla d'Adet met 39 seconden voorsprong op de Deen Jonas Vingegaard. "Volgens mij had Jonas een goede dag, maar er was iemand anders beter. Dat is de simpele conclusie."

Niermann zei dat hij een goede Vingegaard had gezien. "Pogacar was echter beter vandaag. Dat moeten we accepteren en we moeten ook het tijdverlies accepteren. Maar er zijn nog steeds zeven etappes te gaan. We gaan nog niet naar huis vanavond", klonk de Duitse ploegleider strijdvaardig. "De conclusie is dat we een geweldig goede Pogacar zien en dat het heel lastig wordt om hem te verslaan."

Waar de ploeg in de eerste week toegaf dat ze rekening hielden met tijdverlies van de Deen, die pas zijn eerste koers rijdt na de zware valpartij in de Ronde van Baskenland in april, hadden ze die voor deze rit niet ingecalculeerd. "We hadden gehoopt dat Jonas meekon of met minder achterstand binnenkwam. Dus er is teleurstelling dat we niet hebben gewonnen en tijd hebben verloren. Maar als ik naar Jonas kijk, die zegt dat hij een goed gevoel had, mogen we eigenlijk niet teleurgesteld zijn."

Meer uit Sport

Uitspraken Verstappen wijzen op langer verblijf in Formule 1

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen ziet met de nieuwe regels voor de Formule 1 in 2027 de kans toenemen dat hij volgend jaar in de koningsklasse van de autosport actief blijft. De viervoudig wereldkampioen noemde de aanpassingen van de huidige motorreglementen een stap in de goede richting.

1 uur geleden
Verhoeven en Usyk vechten enkel om wereldtitel van boksbond WBC

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.

4 uur geleden
Verhoeven krijgt ook een herkansing als hij verliest van Usyk

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."

4 uur geleden
Belg Segaert wint twaalfde rit Giro na late aanval

NOVI LIGURE (ANP) - De Belg Alec Segaert heeft de twaalfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige renner van Bahrain - Victorious plaatste op enkele kilometers van de finish in Novi Ligure een versnelling en bleef het uitgedunde peloton net voor. Zijn landgenoot Toon Aerts won na 175 kilometer de sprint om de tweede plaats, voor Guillermo Silva uit Uruguay.

7 uur geleden
Roland Garros 'zal niet toegeven' na onvrede over prijzengeld

PARIJS (ANP/AFP) - Roland Garros lijkt het prijzengeld dit jaar niet te verhogen, ondanks de onvrede bij tennissers over de verdeling van de toernooiopbrengsten. "We zullen niet toegeven", zei toernooidirecteur Amélie Mauresmo donderdag.

8 uur geleden
MotoGP-coureur Álex Márquez voorlopig uitgeschakeld door breuken

BARCELONA (ANP) - MotoGP-rijder Álex Márquez mist sowieso de komende twee grands prix. De Spanjaard uit het team Gresini Racing heeft tijd nodig om te herstellen van een gebroken halswervel en een gebroken sleutelbeen. Hij liep de verwondingen op bij een zware crash afgelopen zondag in de Grote Prijs van Catalonië.

10 uur geleden
Griekspoor en Van de Zandschulp ontlopen toptennissers in Parijs

PARIJS (ANP) - Tennissers Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp ontlopen in de eerste ronde van Roland Garros de grote namen. Griekspoor treft in Parijs voor het eerst in zijn carrière Matteo Arnaldi, de Italiaanse nummer 96 van de wereld. Griekspoor staat zelf 31e. Van de Zandschulp neemt het op tegen de Argentijn Francisco Cerúndolo, van wie hij drie keer eerder verloor. Het toernooi begint zondag.

10 uur geleden