Plet leidt Telstar langs hekkensluiter FC Dordrecht
VELSEN (ANP) - Telstar heeft in de Keuken Kampioen Divisie op eigen veld met 2-0 gewonnen van hekkensluiter FC Dordrecht. De thuisploeg kwam pas na de rust tot scoren. Aanvaller Glynor Plet bracht beide treffers op zijn naam.
Sebastian Soto miste namens Telstar vooral in de eerste helft enkele goede kopkansen. De Amerikaanse spits debuteerde afgelopen maandag als invaller in de nationale ploeg. Met twee treffers had de 20-jarige huurling van Norwich City een flink aandeel in de Amerikaanse oefenzege tegen Panama (6-2).
Voor trainer Ben Kinds was het zijn tweede nederlaag als interim-coach van FC Dordrecht. Hij nam vorige week de taken over van hoofdcoach Harry van den Ham, die vanwege de slechte resultaten werd ontslagen. Kinds zat nog wel thuis bij zijn eerste wedstrijd als invaller, afgelopen zaterdag tegen De Graafschap (0-2), omdat hij toen nog even in quarantaine zat.
Telstar staat met 19 punten op de achtste plek.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
43 minuten geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
1 uur geledenDIEGEM (ANP/BELGA) - Puck Pieterse heeft dinsdag haar eerste zege van dit seizoen als veldrijdster geboekt. De 23-jarige Nederlandse kampioene van Fenix-Deceuninck was de beste in het Vlaams-Brabantse Diegem. Lucinda Brand, die maandag voor de twaalfde keer op rij een veldrit won, deed niet mee.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars heeft zijn derde olympische ticket veroverd. De 23-jarige schaatser van Team Essent was op de laatste dag van het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de beste in 1.43,43. Hij was eerder op het OKT als derde geƫindigd op de 500 meter en als tweede op de 1000 meter.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft op het olympisch kwalificatietoernooi naast een startbewijs voor de Spelen van Milaan gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioen op deze afstand kwam tot 1.45,18 en eindigde daarmee als vierde.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn heeft op de 5000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi haar tweede olympisch ticket veroverd. De 26-jarige Nederlands kampioene van Team AH-Zaanlander won in 6.43,46. Haar ploeggenote Bente Kerkhoff eindigde als tweede in 6.46,72.
5 uur geleden