Piqué terug in selectie Barcelona voor duel met PSG
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona kan dinsdagavond tegen Paris Saint-Germain beschikken over Gerard Piqué. De Spaanse verdediger stond bijna drie maanden aan de kant vanwege een knieblessure, eind november opgelopen in de verloren topper tegen Atlético Madrid (1-0).
De 34-jarige Piqué trainde de afgelopen dagen al weer mee met de groep. Op de wedstrijddag maakte Barcelona bekend dat de verdediger bij de selectie zit voor het eerste duel met de Franse kampioen in de achtste finales van de Champions League. Koeman moet het tegen PSG doen zonder de al langer geblesseerde spelers Philippe Coutinho, Ansu Fati en Sergi Roberto. Ook Ronald Araújo blijkt niet fit genoeg om te spelen.
De oud-Ajacieden Frenkie de Jong en Sergiño Dest zitten wel bij de groep. PSG is zonder de geblesseerde aanvallers Neymar en Ángel Di Maria naar Barcelona gekomen. Scheidsrechter Björn Kuipers geeft om 21.00 uur het eerste fluitsignaal in Camp Nou.
Meer uit Voetbal
BREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.
45 minuten geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo maakt zaterdag zoals verwacht zijn rentree bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees begint als aanvoerder aan het uitduel met Al-Fateh.
1 uur geledenBURTON (ANP) - Crysencio Summerville heeft West Ham United naar de achtste finale van de FA Cup geschoten. De Rotterdammer maakte het enige doelpunt in het uitduel met Burton Albion (0-1), dat op het derde niveau uitkomt.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft zijn tweede nederlaag van het seizoen geleden in de Eredivisie. De koploper verloor met 2-1 de uitwedstrijd tegen laagvlieger FC Volendam. Eerder in het seizoen wist Telstar te winnen van de ploeg van coach Peter Bosz, die ondanks het verrassende verlies tegen de nummer 15 de ranglijst ruim blijft aanvoeren.
20 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ryan Flamingo keert terug in de basis van PSV in de uitwedstrijd tegen FC Volendam. De verdediger vormt samen met Armando Obispo het hart van de defensie. Niek Schiks staat weer op doel. Hij is door de blessures van Matej Kovar en Nick Olij voorlopig de eerste keus van coach Peter Bosz onder de lat.
22 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink is na maanden afwezigheid terug in de selectie van AZ. De spits is inzetbaar in de uitwedstrijd tegen Excelsior komende zaterdag, meldde trainer Leeroy Echteld op de clubsite. Ook middenvelder Sven Mijnans is hersteld van zijn blessure en kan tegen Excelsior zijn rentree maken.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie moet nog even geduld hebben voordat hij een beroep kan doen op nieuwkomer Raheem Sterling. De 31-jarige Engelsman werd donderdag transfervrij aangetrokken, maar wacht nog op een werkvergunning en moet nog wedstrijdfit worden. Dat zei Van Persie vrijdag tijdens een persconferentie.
1 dag geleden