Piqué terug in selectie Barcelona voor duel met PSG
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona kan dinsdagavond tegen Paris Saint-Germain beschikken over Gerard Piqué. De Spaanse verdediger stond bijna drie maanden aan de kant vanwege een knieblessure, eind november opgelopen in de verloren topper tegen Atlético Madrid (1-0).
De 34-jarige Piqué trainde de afgelopen dagen al weer mee met de groep. Op de wedstrijddag maakte Barcelona bekend dat de verdediger bij de selectie zit voor het eerste duel met de Franse kampioen in de achtste finales van de Champions League. Koeman moet het tegen PSG doen zonder de al langer geblesseerde spelers Philippe Coutinho, Ansu Fati en Sergi Roberto. Ook Ronald Araújo blijkt niet fit genoeg om te spelen.
De oud-Ajacieden Frenkie de Jong en Sergiño Dest zitten wel bij de groep. PSG is zonder de geblesseerde aanvallers Neymar en Ángel Di Maria naar Barcelona gekomen. Scheidsrechter Björn Kuipers geeft om 21.00 uur het eerste fluitsignaal in Camp Nou.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
36 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
17 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
18 uur geleden