Piqué terug in selectie Barcelona voor duel met PSG
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona kan dinsdagavond tegen Paris Saint-Germain beschikken over Gerard Piqué. De Spaanse verdediger stond bijna drie maanden aan de kant vanwege een knieblessure, eind november opgelopen in de verloren topper tegen Atlético Madrid (1-0).
De 34-jarige Piqué trainde de afgelopen dagen al weer mee met de groep. Op de wedstrijddag maakte Barcelona bekend dat de verdediger bij de selectie zit voor het eerste duel met de Franse kampioen in de achtste finales van de Champions League. Koeman moet het tegen PSG doen zonder de al langer geblesseerde spelers Philippe Coutinho, Ansu Fati en Sergi Roberto. Ook Ronald Araújo blijkt niet fit genoeg om te spelen.
De oud-Ajacieden Frenkie de Jong en Sergiño Dest zitten wel bij de groep. PSG is zonder de geblesseerde aanvallers Neymar en Ángel Di Maria naar Barcelona gekomen. Scheidsrechter Björn Kuipers geeft om 21.00 uur het eerste fluitsignaal in Camp Nou.
Meer uit Voetbal
CANBERRA (ANP) - Australië heeft vijf Iraanse voetbalsters een humanitair visum verstrekt. De speelsters vroegen asiel aan nadat ze voorafgaand aan een wedstrijd in Australië vorige week niet meezongen met het Iraanse volkslied. Dat werd in Iran gezien als daad van verzet tegen de islamitische republiek, waarna de vijf in Iraanse staatsmedia werden neergezet als verraders.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.
7 uur geledenATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
18 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
20 uur geleden