Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Piqué na puntenverlies somber over titelkansen Barcelona

Piqué na puntenverlies somber over titelkansen Barcelona

SEVILLA (ANP) - Gerard Piqué ziet het somber in voor FC Barcelona na het gelijkspel in de Spaanse voetbalcompetitie bij Sevilla (0-0). Real Madrid kan de koppositie nu overnemen van de Catalanen als het zondag wint bij Real Sociedad, de nummer 6 van La Liga. "We hebben het niet langer in eigen hand", zei Piqué. "Gezien het programma kan ik me amper voorstellen dat Real Madrid punten gaat verspelen, maar we zullen alles blijven geven en er alles aan doen om toch kampioen te worden."

Als Real zondag wint in San Sebastián komt het in punten op gelijke hoogte met Barcelona. Op basis van de onderlinge resultaten staan de Madrilenen dan bovenaan. "Als ik zie hoe de wedstrijden tot nu toe zijn gegaan, wordt het heel moeilijk voor ons om La Liga te winnen", zei Piqué, die met zijn woorden ongetwijfeld probeerde om de druk op Real Madrid op te voeren.

Trainer Quique Setién ziet het niet zo somber in als zijn gelouterde verdediger. "Ik denk dat Piqué gefrustreerd is, hij zal er morgen vast anders over denken. Ik weet namelijk zeker dat Real Madrid niet alle wedstrijden gaat winnen", aldus Setién. "We hebben het weliswaar niet langer in eigen hand, maar we moeten optimistisch blijven."

Meer uit Voetbal

Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

28 minuten geleden
Congo zonder Ajax-middenvelder Mokio naar WK

KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.

53 minuten geleden
Advocaat houdt vast aan vertrouwde namen in WK-selectie Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.

1 uur geleden
Heracles stuurt na degradatie algemeen directeur Toussaint weg

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.

1 uur geleden
Feyenoorder Trauner na rentree niet met Oostenrijk naar WK

WENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.

2 uur geleden
Kroatië met PSV'er Perisic en Ajacied Sutalo naar WK

ZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.

3 uur geleden
Kaapverdië met zes in Nederland geboren spelers naar WK voetbal

PRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.

3 uur geleden