Piqué na puntenverlies somber over titelkansen Barcelona
SEVILLA (ANP) - Gerard Piqué ziet het somber in voor FC Barcelona na het gelijkspel in de Spaanse voetbalcompetitie bij Sevilla (0-0). Real Madrid kan de koppositie nu overnemen van de Catalanen als het zondag wint bij Real Sociedad, de nummer 6 van La Liga. "We hebben het niet langer in eigen hand", zei Piqué. "Gezien het programma kan ik me amper voorstellen dat Real Madrid punten gaat verspelen, maar we zullen alles blijven geven en er alles aan doen om toch kampioen te worden."
Als Real zondag wint in San Sebastián komt het in punten op gelijke hoogte met Barcelona. Op basis van de onderlinge resultaten staan de Madrilenen dan bovenaan. "Als ik zie hoe de wedstrijden tot nu toe zijn gegaan, wordt het heel moeilijk voor ons om La Liga te winnen", zei Piqué, die met zijn woorden ongetwijfeld probeerde om de druk op Real Madrid op te voeren.
Trainer Quique Setién ziet het niet zo somber in als zijn gelouterde verdediger. "Ik denk dat Piqué gefrustreerd is, hij zal er morgen vast anders over denken. Ik weet namelijk zeker dat Real Madrid niet alle wedstrijden gaat winnen", aldus Setién. "We hebben het weliswaar niet langer in eigen hand, maar we moeten optimistisch blijven."
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."
1 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
3 uur geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
17 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
23 uur geleden