Piqué na puntenverlies somber over titelkansen Barcelona
SEVILLA (ANP) - Gerard Piqué ziet het somber in voor FC Barcelona na het gelijkspel in de Spaanse voetbalcompetitie bij Sevilla (0-0). Real Madrid kan de koppositie nu overnemen van de Catalanen als het zondag wint bij Real Sociedad, de nummer 6 van La Liga. "We hebben het niet langer in eigen hand", zei Piqué. "Gezien het programma kan ik me amper voorstellen dat Real Madrid punten gaat verspelen, maar we zullen alles blijven geven en er alles aan doen om toch kampioen te worden."
Als Real zondag wint in San Sebastián komt het in punten op gelijke hoogte met Barcelona. Op basis van de onderlinge resultaten staan de Madrilenen dan bovenaan. "Als ik zie hoe de wedstrijden tot nu toe zijn gegaan, wordt het heel moeilijk voor ons om La Liga te winnen", zei Piqué, die met zijn woorden ongetwijfeld probeerde om de druk op Real Madrid op te voeren.
Trainer Quique Setién ziet het niet zo somber in als zijn gelouterde verdediger. "Ik denk dat Piqué gefrustreerd is, hij zal er morgen vast anders over denken. Ik weet namelijk zeker dat Real Madrid niet alle wedstrijden gaat winnen", aldus Setién. "We hebben het weliswaar niet langer in eigen hand, maar we moeten optimistisch blijven."
Meer uit Voetbal
DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.
23 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.
1 dag geledenGDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.
1 dag geledenMADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.
1 dag geleden