Pioli blijft trainer van AC Milan
MILAAN (ANP) - Stefano Pioli is ook de komende twee seizoen de trainer van AC Milan. Dat heeft de club uit de Serie A gemeld nadat het dinsdag door een 2-1-zege op Sassuolo zich verzekerde van Europees voetbal. Met de contractverlenging komt een einde aan de speculaties over de komst van Ralf Rangnick. AC Milan was lang in gesprek met de Duitser, maar beloont Pioli nu voor de goede prestaties. In alle competities samen is de club nu tien duels ongeslagen.
"Stefano heeft zowel de lockdown als de herstart van de competitie bijzonder goed gemanaged waarbij hij een positieve invloed uitoefende op het team", liet AC Milan in een statement weten. Algemeen directeur Ivan Gazidis voegde daar aan toe dat Pioli zijn ploeg het voetbal liet spelen wat ze in Milaan graag zien: "spannend, progressief en gepassioneerd".
Milan kan deelname aan de voorronden van de Europa League niet meer mislopen. Ook rechtstreekse plaatsing voor de groepsfase is nog mogelijk.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.
2 uur geledenRIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.
4 uur geledenLA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.
5 uur geledenOSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.
7 uur geleden