Pioli blijft trainer van AC Milan
MILAAN (ANP) - Stefano Pioli is ook de komende twee seizoen de trainer van AC Milan. Dat heeft de club uit de Serie A gemeld nadat het dinsdag door een 2-1-zege op Sassuolo zich verzekerde van Europees voetbal. Met de contractverlenging komt een einde aan de speculaties over de komst van Ralf Rangnick. AC Milan was lang in gesprek met de Duitser, maar beloont Pioli nu voor de goede prestaties. In alle competities samen is de club nu tien duels ongeslagen.
"Stefano heeft zowel de lockdown als de herstart van de competitie bijzonder goed gemanaged waarbij hij een positieve invloed uitoefende op het team", liet AC Milan in een statement weten. Algemeen directeur Ivan Gazidis voegde daar aan toe dat Pioli zijn ploeg het voetbal liet spelen wat ze in Milaan graag zien: "spannend, progressief en gepassioneerd".
Milan kan deelname aan de voorronden van de Europa League niet meer mislopen. Ook rechtstreekse plaatsing voor de groepsfase is nog mogelijk.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - De nieuwe bondscoach van Portugal heeft Cristiano Ronaldo gewoon weer opgeroepen voor de komende reeks interlands in de Nations League.
43 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst van Feyenoord kan zondag voor het thuisduel met FC Utrecht een beroep doen op Reiss Nelson. De 26-jarige buitenspeler, die begin september werd vastgelegd, had eerder nog geen werkvergunning en kampte met een conditionele achterstand.
43 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV beschouwt de uitwedstrijd van komende zondag tegen FC Twente als een topper. "Dat wordt in heel korte tijd onze zoveelste zware uitwedstrijd. FC Twente is bezig aan een goede reeks, dus we kunnen aan de bak", zei de coach van de koploper in de Eredivisie in aanloop naar het duel in Enschede. "Het is de laatste wedstrijd voor een lange interlandbreak, dus dan moeten we winnen. Anders zitten we daar drie weken tegenaan te hikken."
45 minuten geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger heeft Ruud Nijstad (FC Twente), Lewis Schouten (AZ) en Sean Steur (Newcastle United) voor het eerst geselecteerd voor Jong Oranje. De beloftenploeg speelt in de komende periode EK-kwalificatiewedstrijden tegen de jeugdige voetballers van Noorwegen, Slovenië en Bosnië en Herzegovina.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje heeft Dean Huijsen weer opgenomen in de nationale selectie. De verdediger van Real Madrid, die in Amsterdam werd geboren maar opgroeide in Spanje, was er door een spierblessure niet bij op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Spanje werd daar wereldkampioen.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Bondscoach Mark van Bommel van België heeft AZ-doelman Jari De Busser in zijn eerste selectie opgenomen. Het is de eerste keer dat de 26-jarige keeper een uitnodiging heeft gekregen voor de nationale ploeg.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De nieuwe bondscoach Xavi Hernández van het Nederlands elftal heeft Joey Veerman teruggehaald bij Oranje. De oud-speler van PSV, nu in dienst van Borussia Dortmund, kreeg van de vorige bondscoach Ronald Koeman geen oproep voor het WK. Spits Wout Weghorst, die er op het WK wel bij was, kreeg geen oproep.
3 uur geleden