Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pino (19) scoort vier keer voor winnend Villarreal

Pino (19) scoort vier keer voor winnend Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Villarreal-middenvelder Yéremi Pino heeft in de met 5-1 gewonnen thuiswedstrijd tegen Espanyol vier keer gescoord. De 19-jarige Spanjaard maakte zijn eerste drie doelpunten in de eerste helft en zijn vierde na 53 minuten. Daarmee is Pino de eerste speler in de Spaanse competitie in ruim twee jaar die vier doelpunten in een duel wist te maken. Op 22 februari 2020 deed Lionel Messi dat voor Barcelona tegen Eibar voor het laatst.

Pino had in zijn eerste 24 competitiewedstrijden dit seizoen twee keer gescoord. Nu had de Spanjaard maar 20 minuten nodig voor twee doelpunten, die hij maakte op aangeven van Pervis Estupiñán en Étienne Capoue. De derde treffer, vlak voor rust, maakte de tiener uit een rebound.

Vorige week scoorde Arnaut Danjuma al drie keer voor de nummer 5 van Spanje. Nu was de Nederlander alleen goed voor de assist op de vierde treffer van Pino.

In de slotfase maakte invaller Boulaye Dia het vijfde doelpunt voor Villarreal. Namens Espanyol deed Keidi Bare nog wat terug.

Meer uit Voetbal

Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

33 minuten geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

1 uur geleden
FC Barcelona mag tribune Camp Nou openen, nu 63.000 plaatsen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.

1 uur geleden
Van Duinen vanaf zomer technisch directeur AZ

ALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.

2 uur geleden
Arbeloa: Real zonder Mbappé niet minderwaardig aan City

MADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.

3 uur geleden
PSV'er Wanner mag van FIFA voor Oostenrijk voetballen

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.

3 uur geleden
Iraanse voetbalsters hebben Australië verlaten

SYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.

4 uur geleden