Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pikant weerzien met PSG gaat aan aanvaller Cavani voorbij

Pikant weerzien met PSG gaat aan aanvaller Cavani voorbij

PARIJS (ANP) - Het pikante weerzien met zijn vorige club Paris Saint-Germain gaat aan Edinson Cavani voorbij. De 33-jarige aanvaller van Manchester United is door coach Ole Gunnar Solskjaer niet opgenomen in de selectie voor het eerste groepsduel dinsdagavond in de Franse hoofdstad. Volgens de Noorse trainer is de trefzekere spits uit Uruguay nog niet helemaal speelklaar. "Hij heeft nog een paar trainingen nodig", liet Solskjaer weten.

Cavani speelde zijn laatste wedstrijd voor PSG in maart. Daarna werd de Franse competitie stilgelegd vanwege de coronacrisis. Eind juni vertrok hij zonder overleg uit Parijs, als topscorer aller tijden van PSG met tweehonderd goals in zeven seizoenen. Vlak voor het sluiten van de transfermarkt eerder deze maand lijfde ManUnited hem transfervrij in. Doordat hij in de afgelopen periode twee weken in quarantaine moest verblijven, is hij nog niet topfit.

Harry Maguire, Mason Greenwood, Jesse Lingard en Eric Bailly ontbreken eveneens in de selectie van United voor het uitstapje naar Parijs. Middenvelder Donny van de Beek en verdediger Timothy Fosu-Mensah zijn wel van de partij.

Meer uit Voetbal

Celtic verslaat Hearts en verovert landstitel in Schotland

GLASGOW (ANP) - Celtic heeft op de laatste speelronde toch weer de Schotse landstitel veroverd. Daizen Maeda maakte in de 88e minuut een belangrijke treffer (2-1) in het thuisduel met Heart of Midlothian. Het doelpunt van de Japanner werd eerst nog afgekeurd, maar de videoscheidsrechter zag dat hij niet buitenspel stond. Vervolgens bepaalde Callum Osmand in de 98e minuut de eindstand (3-1).

1 uur geleden
Spits Lewandowski neemt afscheid van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski vertrekt aan het einde van het seizoen bij FC Barcelona. "Na vier jaar vol uitdagingen en hard werk is het tijd om verder te gaan", schrijft de Poolse spits op Instagram. "Ik vertrek met het gevoel dat de missie is volbracht. Vier seizoenen, drie kampioenschappen. Ik zal nooit de liefde vergeten die ik vanaf mijn allereerste dagen van de fans heb gekregen. Catalonië is mijn thuis. Dank aan iedereen die ik tijdens deze prachtige vier jaar heb ontmoet. Barça is terug waar het thuishoort."

3 uur geleden
De Jong mist ook thuisduel van FC Barcelona met Real Betis

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist zondag ook de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen Real Betis. "Hij vertelde me dat hij zich niet goed voelt", zei trainer Hansi Flick op een persconferentie. "Dus hij speelt niet."

3 uur geleden
Reuters: FIFA wil Iran in Istanbul geruststellen over WK

ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.

7 uur geleden
Godts respecteert de keuze van Belgische bondscoach volledig

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.

8 uur geleden
Trainer Slot voelt geen extra druk na nederlaag van Liverpool

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."

8 uur geleden
Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

18 uur geleden