Pijnlijke nederlaag bokser Holyfield (58) bij rentree
HOLLYWOOD (ANP) - Voormalig topbokser Evander Holyfield heeft bij zijn rentree in de ring een pijnlijke nederlaag geleden. De 44-jarige Braziliaan Vitor Belfort, vedette in de vechtsport mixed martial arts (MMA), was in een demonstratiepartij in Florida veel te sterk voor de 58-jarige Amerikaan. Holyfield hing al na een paar seconden in de touwen en ging niet veel later naar de grond. Hoewel Holyfield het er niet mee eens was, maakte de arbiter met een technische knock-out niet veel later een einde aan de partij.
Holyfield had zijn opponent in die korte tijd geen enkele keer kunnen raken. "Ik ben niet geblesseerd", zei de voormalig wereldkampioen in het zwaargewicht, die het besluit van de arbiter "een beetje jammer" vond. "Het is zoals het is, maar ik vond het een verkeerde beslissing."
Voormalig president Donald Trump was commentator van dienst in het Seminole Hard Rock casino van Hollywood, Florida. Trump werd groots onthaald. "Dit was niet de oude Evander Holyfield", oordeelde hij. "Hij heeft verloren, maar het is net als met de verkiezingen: er kan gemanipuleerd zijn."
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
11 uur geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
13 uur geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
13 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.
14 uur geledenTORUN (ANP) - De Nederlandse atleet Samuel Chapple heeft naast een medaille gegrepen op de 1500 meter bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De regerend Europees kampioen indoor op de 800 meter kwam wel in de buurt van het brons, maar hij passeerde in de finale de finish als vijfde. Hij kreeg met 3.40,59 dezelfde tijd als de nummer vier, de Zweed Samuel Pihlström. De Australiër Adam Spencer pakte het brons in 3.40,26.
15 uur geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de finale van de 60 meter horden bereikt. De Nederlandse troef voor een medaille won haar heat in de halve finales in een tijd van 7,82 seconden. Diezelfde tijd liep ze eerder op de dag ook in de series.
15 uur geleden