Pijnlijke nederlaag bokser Holyfield (58) bij rentree
HOLLYWOOD (ANP) - Voormalig topbokser Evander Holyfield heeft bij zijn rentree in de ring een pijnlijke nederlaag geleden. De 44-jarige Braziliaan Vitor Belfort, vedette in de vechtsport mixed martial arts (MMA), was in een demonstratiepartij in Florida veel te sterk voor de 58-jarige Amerikaan. Holyfield hing al na een paar seconden in de touwen en ging niet veel later naar de grond. Hoewel Holyfield het er niet mee eens was, maakte de arbiter met een technische knock-out niet veel later een einde aan de partij.
Holyfield had zijn opponent in die korte tijd geen enkele keer kunnen raken. "Ik ben niet geblesseerd", zei de voormalig wereldkampioen in het zwaargewicht, die het besluit van de arbiter "een beetje jammer" vond. "Het is zoals het is, maar ik vond het een verkeerde beslissing."
Voormalig president Donald Trump was commentator van dienst in het Seminole Hard Rock casino van Hollywood, Florida. Trump werd groots onthaald. "Dit was niet de oude Evander Holyfield", oordeelde hij. "Hij heeft verloren, maar het is net als met de verkiezingen: er kan gemanipuleerd zijn."
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Snowboardster Lisa Bunschoten-Vos heeft bij de Paralympische Winterspelen een zilveren medaille behaald. De 30-jarige Nederlandse noteerde op het onderdeel banked slalom een beste tijd van 1.03,53. Het goud ging met 1.02,99 naar de Amerikaanse Kate Delson. Haar landgenote Brenna Huckaby eindigde in 1.03,98 als derde.
1 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur is er bij de Paralympische Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo niet in geslaagd voor de derde keer een gouden medaille te winnen. De 26-jarige Nederlander was goed bezig aan zijn eerste run op de reuzenslalom, maar tegen het einde van zijn race ging hij onderuit.
2 uur geledenMEPPEL (ANP) - Arianne Hartono stopt met tennissen. Dat zegt de 29-jarige Nederlandse tegen RTV Drenthe.
2 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hield een slecht gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace en de vrije training voor de Grote Prijs van China in Shanghai. "De hele dag was een ramp, qua tempo", aldus Verstappen op zijn website verstappen.com.
2 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Formule 1-coureur George Russell heeft zich verzekerd van poleposition voor de sprintrace bij de Grote Prijs van China. De 28-jarige Brit van Mercedes was vrijdag de snelste in de kwalificatie. Max Verstappen moest zich tevredenstellen met de achtste positie. In de vrije training noteerde Verstappen ook de achtste tijd.
3 uur geledenINDIAN WELLS (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft voor het vijfde jaar op rij de halve finale van het masterstoernooi van Indian Wells bereikt. De 22-jarige Spanjaard won met 6-3 6-4 van de Brit Cameron Norrie.
4 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen heeft in de enige vrije training van de Grote Prijs van China de achtste tijd gereden. De Nederlandse viervoudig wereldkampioen van Red Bull kwam op het Shanghai International Circuit tot 1:34,541. Daarmee was hij 1,8 seconde langzamer dan George Russell, die met 1:32,741 het snelste was.
7 uur geleden