Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pijnlijke nederlaag bokser Holyfield (58) bij rentree

Pijnlijke nederlaag bokser Holyfield (58) bij rentree

HOLLYWOOD (ANP) - Voormalig topbokser Evander Holyfield heeft bij zijn rentree in de ring een pijnlijke nederlaag geleden. De 44-jarige Braziliaan Vitor Belfort, vedette in de vechtsport mixed martial arts (MMA), was in een demonstratiepartij in Florida veel te sterk voor de 58-jarige Amerikaan. Holyfield hing al na een paar seconden in de touwen en ging niet veel later naar de grond. Hoewel Holyfield het er niet mee eens was, maakte de arbiter met een technische knock-out niet veel later een einde aan de partij.

Holyfield had zijn opponent in die korte tijd geen enkele keer kunnen raken. "Ik ben niet geblesseerd", zei de voormalig wereldkampioen in het zwaargewicht, die het besluit van de arbiter "een beetje jammer" vond. "Het is zoals het is, maar ik vond het een verkeerde beslissing."

Voormalig president Donald Trump was commentator van dienst in het Seminole Hard Rock casino van Hollywood, Florida. Trump werd groots onthaald. "Dit was niet de oude Evander Holyfield", oordeelde hij. "Hij heeft verloren, maar het is net als met de verkiezingen: er kan gemanipuleerd zijn."

Meer uit Sport

Ajax speelt gelijk in uitduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Het duel tussen NEC en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in het Gofferstadion in Nijmegen (2-2).

5 uur geleden
Van der Poel overtuigt in veldrit Antwerpen bij rentree Van Aert

ANTWERPEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn eerste duel met Wout van Aert dit veldritseizoen overtuigend gewonnen. De 30-jarige Nederlander reed in de wereldbekerwedstrijd in Antwerpen al vroeg weg bij de rest en finishte met een riante voorsprong. Van Aert had in zijn eerste cross van het seizoen tijd nodig om op gang te komen, kreeg vervolgens een lekke band en eindigde als zevende.

12 uur geleden
Brand wint ook wereldbeker veldrijden in Antwerpen

ANTWERPEN (ANP) - Lucinda Brand heeft in Antwerpen een wereldbekerwedstrijd in het veldrijden gewonnen. De 36-jarige Dordtse van Baloise Glowi Lions bleef haar landgenote Ceylin del Carmen Alvarado twee seconden voor. De derde plaats was ook voor een Nederlandse, Aniek van Alphen. Zij kwam zestien seconden na Brand over de finish.

13 uur geleden
Vechtsporter De Ridder treft in maart in UFC Braziliaan Borralho

BREDA (ANP) - Vechtsporter Reinier de Ridder neemt het op 7 maart in de Ultimate Fighting Championship (UFC) op tegen de Braziliaan Caio Borralho. Dat meldt de 35-jarige Bredanaar op Instagram. Het gevecht is in Las Vegas.

17 uur geleden
Anthony Joshua slaat Jake Paul knock-out in zesde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - De Brit Anthony Joshua heeft de Amerikaan Jake Paul knock-out geslagen in de zesde ronde van hun bokswedstrijd in het Kaseya Center in Miami. Het gevecht, dat wereldwijd werd uitgezonden door Netflix, stond gepland over acht ronden.

18 uur geleden
Tennisser Wawrinka kondigt einde carrière aan

DEN HAAG (ANP) - De Zwitserse tennisser Stan Wawrinka heeft het einde van zijn carrière aangekondigd. De drievoudig grandslamwinnaar blijft nog één jaar actief, meldt hij op social media. "Elk boek heeft een einde nodig. Het is tijd om het laatste hoofdstuk van mijn carrière als professioneel tennisser te schrijven. 2026 wordt mijn laatste jaar op de tour."

1 dag geleden
Drie coureurs met nieuw startnummer in Formule 1

LONDEN (ANP) - Drie coureurs rijden volgend seizoen met een nieuw startnummer in de Formule 1. Dat blijkt uit de inschrijflijst die de internationale autosportfederatie heeft vrijgegeven.

1 dag geleden