Pijnlijke nederlaag bokser Holyfield (58) bij rentree
HOLLYWOOD (ANP) - Voormalig topbokser Evander Holyfield heeft bij zijn rentree in de ring een pijnlijke nederlaag geleden. De 44-jarige Braziliaan Vitor Belfort, vedette in de vechtsport mixed martial arts (MMA), was in een demonstratiepartij in Florida veel te sterk voor de 58-jarige Amerikaan. Holyfield hing al na een paar seconden in de touwen en ging niet veel later naar de grond. Hoewel Holyfield het er niet mee eens was, maakte de arbiter met een technische knock-out niet veel later een einde aan de partij.
Holyfield had zijn opponent in die korte tijd geen enkele keer kunnen raken. "Ik ben niet geblesseerd", zei de voormalig wereldkampioen in het zwaargewicht, die het besluit van de arbiter "een beetje jammer" vond. "Het is zoals het is, maar ik vond het een verkeerde beslissing."
Voormalig president Donald Trump was commentator van dienst in het Seminole Hard Rock casino van Hollywood, Florida. Trump werd groots onthaald. "Dit was niet de oude Evander Holyfield", oordeelde hij. "Hij heeft verloren, maar het is net als met de verkiezingen: er kan gemanipuleerd zijn."
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud heeft na mindere prestaties in de wereldbekers in Noord-Amerika vertrouwen geput uit haar zege op de massastart in Heerenveen. "Voor mezelf is dat hartstikke lekker", zei ze na haar zege in de sprint. "Vorig jaar ging het supergoed, nu was het in de eerdere twee wedstrijden nog niet goed en liet ik me een beetje insluiten. Nu gebeurde dat niet."
38 minuten geledenARNHEM (ANP) - Schaatser Jenning de Boo, baanwielrenner Harrie Lavreysen en wielrenner Mathieu van der Poel zijn genomineerd voor de titel Sportman van het Jaar. Dat heeft sportkoepel NOC*NSF zondag bekendgemaakt.
1 uur geledenABU DHABI (ANP) - Max Verstappen kon dit jaar net niet zijn vijfde wereldtitel in de Formule 1 winnen, maar sprak toch van zijn beste seizoen ooit. Hij benoemde de ongekende comeback in de tweede helft van het seizoen. "Ik vind dat dit mijn beste seizoen is geweest. Zeker de laatste acht, negen races van dit jaar waren geweldig", vertelde hij in de persconferentie na zijn overwinning in de Grote Prijs van Abu Dhabi. "De auto was goed, de sfeer bij het team van Red Bull was geweldig. Er was positiviteit, geloof en vertrouwen en dat wil je hebben als we straks het nieuwe jaar ingaan."
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de wereldbekerwedstrijden in Heerenveen de teamsprint op hun naam geschreven. Anna Boersma, Marrit Fledderus en Femke Kok kwamen tot een tijd van 1.25,18. Ze waren daarmee sneller dan de schaatssters uit Canada en Polen.
2 uur geledenTERRALBA (ANP) - De Belgische veldrijder Michael Vanthourenhout heeft op Sardiniƫ de Nederlander Joris Nieuwenhuis van zijn eerste wereldbekerzege van dit seizoen afgehouden. Vanthourenhout was de beste op het parcours van Terralba, waar lang een groep van tien renners vooraan reed. Achter Nieuwenhuis pakte de Belg Laurens Sweeck de derde podiumplaats. De Nederlander Ryan Kamp werd vierde.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Jorrit Bergsma heeft voor de tweede keer dit seizoen een wereldbekerwedstrijd op de massastart gewonnen. Met een late aanval bleef de 39-jarige schaatser Chung Jae-Won uit Zuid-Korea en landgenoot Bart Hoolwerf voor.
3 uur geledenABU DHABI (ANP) - Lando Norris liet zijn tranen de vrije loop bij de eerste woorden die hij sprak na het behalen van de wereldtitel in de Formule 1. "Ik had niet gedacht dat ik zou huilen, ik voel me net een loser", zei hij in het interview op de baan van Abu Dhabi. "Het is zo'n lange reis geweest, ik wil vooral mijn ouders bedanken en iedereen bij McLaren."
3 uur geleden