Pijnlijke nederlaag bokser Holyfield (58) bij rentree
HOLLYWOOD (ANP) - Voormalig topbokser Evander Holyfield heeft bij zijn rentree in de ring een pijnlijke nederlaag geleden. De 44-jarige Braziliaan Vitor Belfort, vedette in de vechtsport mixed martial arts (MMA), was in een demonstratiepartij in Florida veel te sterk voor de 58-jarige Amerikaan. Holyfield hing al na een paar seconden in de touwen en ging niet veel later naar de grond. Hoewel Holyfield het er niet mee eens was, maakte de arbiter met een technische knock-out niet veel later een einde aan de partij.
Holyfield had zijn opponent in die korte tijd geen enkele keer kunnen raken. "Ik ben niet geblesseerd", zei de voormalig wereldkampioen in het zwaargewicht, die het besluit van de arbiter "een beetje jammer" vond. "Het is zoals het is, maar ik vond het een verkeerde beslissing."
Voormalig president Donald Trump was commentator van dienst in het Seminole Hard Rock casino van Hollywood, Florida. Trump werd groots onthaald. "Dit was niet de oude Evander Holyfield", oordeelde hij. "Hij heeft verloren, maar het is net als met de verkiezingen: er kan gemanipuleerd zijn."
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
20 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
48 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel bereidt zich in de Ronde van Zwitserland voor op de Tour de France. De 31-jarige Nederlander maakt in de vijfdaagse rittenkoers, van 17 tot en met 21 juni, zijn rentree in het wielerpeloton na een afwezigheid van ruim twee maanden. Van der Poel reed op 12 april met Parijs-Roubaix zijn laatste wedstrijd.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.
3 uur geledenBERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
6 uur geledenLAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
14 uur geledenBRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.
19 uur geleden