Pijnlijk verlies coach Van den Brom met Racing Genk
GENK (ANP) - Trainer John van den Brom heeft met zijn Belgische club Racing Genk op pijnlijke wijze een thuisnederlaag geïncasseerd. Het competitieduel met KV Oostende eindigde na een verrassend scoreverloop in 3-4. In de 79e minuut maakte Frederik Jäkel namens de bezoekers het winnende doelpunt.
Genk, met Carel Eiting (ex-Ajax) op de bank, kwam eerst op een voorsprong van 2-0 via treffers van Bryan Heynen en Theo Bongonda. Dankzij doelpunten van Marko Kvasina en Makhtar Gueye kon Oostende het evenwicht herstellen (2-2). Na een uur zette Bongonda de thuisploeg opnieuw op voorsprong, maar daarna ging het helemaal fout bij Genk. Thierry Ambrose en Jäkel gaven het enerverende duel een onverwachte wending.
Genk begon vorige week met een gelijkspel tegen Standard Luik (1-1) aan de Belgische competitie.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.
7 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.
10 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.
13 uur geledenTBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.
16 uur geleden