Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pieterse kan zege in sprint tegen Vollering nog niet bevatten

Pieterse kan zege in sprint tegen Vollering nog niet bevatten

LUIK (ANP) - Puck Pieterse kon het kort na haar zege in de vierde etappe in de Tour de France Femmes in Luik nog even niet bevatten dat ze had gewonnen. "Het is ongelofelijk. Ik had echt supergoede benen en voelde ze vandaag helemaal niet. Dat ik hier de zege kon pakken in een sprint tegen Demi is een droom die uitkomt", zei ze over haar spannende sprint tegen geletruidraagster Demi Vollering in het flashinterview.

Pieterse reed de finale van de lastige rit die ging over de parcoursen van de Amstel Gold Race en Luik-Bastenaken-Luik met Vollering en de Poolse Katarzyna Niewiadoma. "Ik wist dat zij reden voor het algemeen klassement en ik ben hier alleen voor de etappes. Dus ik kon een beetje pokeren."

Niewiadoma begon de sprint, maar Pieterse bleef heel rustig. "Toen 'Kasia' aanviel, hield ik mijn 'pokerface' en volgde Demi. Daarna ging ik denk ik nog best vroeg, maar ik ben hier nog niet eerder geweest, dus ik kende de finish niet", zei ze over de aankomst van de klassieker Luik-Bastenaken-Luik.

Ruim twee weken geleden streed Pieterse op de Olympische Spelen van Parijs nog om de medailles in de mountainbikewedstrijd. Door een late lekke band moest ze genoegen nemen met de vierde plaats. "Ik heb daar zo hard voor gewerkt. Als je daar goede benen voor hebt, dan heb je hier ook goede benen."

Meer uit Sport

Verstappen hoopt in Shanghai meer voorin mee te strijden

SHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hoopt komend weekend in de Formule 1-race van Shanghai nadrukkelijker voorin mee te doen. "Het was fijn om weer te racen en het was veelbelovend om te zien dat we een goede comeback maakten. Maar er is nog veel te doen en er zijn veel lessen die we uit de eerste race kunnen trekken. We hopen deze week meer mee te doen in de strijd", liet de viervoudig wereldkampioen weten via zijn team Red Bull.

2 uur geleden
Basketballer Adebayo noteert op een na hoogste score ooit in NBA

MIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Bam Adebayo heeft dinsdag het op een na hoogste puntenaantal in een duel genoteerd. De 28-jarige speler van Miami Heat maakte 83 punten in het gewonnen thuisduel met Washington Wizards (150-129). Daarmee overtrof de Amerikaan de 81 punten van Kobe Bryant in een duel in 2006, maar bleef hij ver verwijderd van de score van 100 punten van Wilt Chamberlain uit 1962.

4 uur geleden
Jones wil bondscoach blijven en talentvolle honkballers helpen

MIAMI (ANP) - Andruw Jones wil ondanks een mislukte World Baseball Classic verder als bondscoach van de honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam. "Er komen zoveel talenten aan. Ik wil ze helpen", zei hij in het stadion van Miami Marlins, waar het uitgeschakelde Oranje ook het laatste groepsduel met Israël verloor: 6-2.

8 uur geleden
Sabalenka ten koste van Osaka naar kwartfinale Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP/RTR) - Aryna Sabalenka staat in de kwartfinale van het masterstoernooi van Indian Wells. De Belarussische tennisster was in twee sets te sterk voor de Japanse Naomi Osaka: 6-2 6-4.

16 uur geleden
Ineos wint ploegentijdrit Parijs-Nice, Ayuso nieuwe leider

POUILLY-SUR-LOIRE (ANP) - Ineos Grenadiers heeft de ploegentijdrit in Parijs-Nice gewonnen. Over 23,5 kilometer van Cosne-Cours-sur-Loire naar Pouilly-sur-Loire was de Britse ploeg twee seconden sneller dan nummer 2 Lidl-Trek. De derde plek was op elf seconden van de winnaars voor Decathlon.

20 uur geleden
Wielrenner Van der Poel wint tweede etappe Tirreno-Adriatico

SAN GIMIGNANO (ANP) - Wielrenner Mathieu van der Poel heeft de tweede etappe in Tirreno-Adriatico gewonnen. Hij kwam als eerste over de eindstreep in San Gimignano na een lastige finale over onverharde wegen. In een sprintje was hij te sterk voor de Mexicaan Isaac Del Toro en Italiaan Giulio Pellizzari. Het drietal was in de laatste kilometers van de etappe over 206 kilometer weggereden bij de concurrentie.

21 uur geleden
Zitskiër Kampschreur wint goud op combinatie, brons De Langen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft zijn tweede paralympische medaille gewonnen. De winnaar van het goud op de super-G won op dinsdag de supercombinatie. Hij was in de combinatie de snelste in de super-G en werd zesde in de slalom. Niels de Langen won een bronzen medaille bij de supercombinatie.

22 uur geleden