Pieters en Veltman spelen gelijk in Premier League
BURNLEY (ANP) - Erik Pieters en Joël Veltman hebben in de Premier League gelijkgespeeld tegen elkaar. Het duel tussen het Burnley van Pieters en het Brighton & Hove Albion van Veltman eindigde in 1-1.
Lewis Dunk zette Brighton in de eerste helft op 0-1, oud-AZ'er Jóhann Berg Gudmundsson maakte er kort na het begin van de tweede helft 1-1 van. Van de laatste elf duels tussen Burnley en Brighton eindigden er acht in een gelijkspel.
Pieters en Veltman speelden de hele wedstrijd. Bij de bezoekers ontbrak Davy Pröpper met een liesblessure.
Newcastle United was op eigen veld Southampton met 3-2 de baas. De Paraguayaan Miguel Almirón maakte twee doelpunten voor Newcastle, dat bijna de hele tweede helft met een man minder speelde na de tweede gele kaart voor de Ier Jeff Hendrick.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
3 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
16 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
16 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
16 uur geleden