Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Philadelphia 76ers bezorgt Lakers in topper eerste uitnederlaag

Philadelphia 76ers bezorgt Lakers in topper eerste uitnederlaag

PHILADELPHIA (ANP) - Philadelphia 76ers heeft in de NBA het duel tussen de koplopers van de twee divisies gewonnen. De 'Sixers', die bovenaan staan in het oosten, versloegen Los Angeles Lakers in Philadelphia met 107-106. Het betekende voor de Lakers hun eerste nederlaag van dit seizoen in een uitwedstrijd.

De NBA-kampioen had de vorige tien duels buitenshuis allemaal in winst omgezet. De ploeg uit LA knokte zich in Philadelphia in het laatste kwart terug van een forse achterstand. De Lakers namen door 13 punten op rij een voorsprong van 106-105. Met nog 2,4 seconden op de klok, wist Tobias Harris echter namens de Sixers de bal door de basket te gooien. Hij bezorgde de thuisclub daarmee de dertiende zege van het seizoen.

Joel Embiid was de topscorer bij Philadelphia met 28 punten. Ben Simmons tekende met 17 punten, 11 rebounds en 10 assists voor een zogeheten triple-double. Bij de Lakers moest het vooral komen van LeBron James (34 punten) en Anthony Davis (23 punten). De kampioen incasseerde de vijfde nederlaag van het seizoen, tegenover veertien zeges. Utah Jazz nam de leiding in het westen over van de Lakers door tegen Dallas Mavericks de tiende zege op rij te boeken: 116-104. Rudy Gobert blonk uit met 29 punten en 20 rebounds. Utah Jazz won ook veertien keer en verloor pas vier duels

Meer uit Sport

Olympisch kampioene Meester stopt na zestien jaar met toproeien

AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.

7 uur geleden
Raad van commissarissen Ajax draagt vijf leden voor

AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.

9 uur geleden
Flamboyante oud-winnares Osaka naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.

10 uur geleden
Shorttracker De Laat vervangt niet fitte Kos in selectie Spelen

UTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.

10 uur geleden
Formule 1-team Mercedes ziet topontwerper dit jaar vertrekken

LONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.

11 uur geleden
Watson wint proloog wielerkoers Tour Down Under

ADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.

12 uur geleden
Titelverdedigster Keys komt met de schrik vrij op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.

14 uur geleden