Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PGA Tour gooit miljoenen in de strijd tegen LIV Golf

PGA Tour gooit miljoenen in de strijd tegen LIV Golf

ATLANTA (ANP) - De Amerikaanse PGA Tour heeft het tegenoffensief tegen de nieuwe concurrent LIV Golf Series ingezet. De beste spelers in het Noord-Amerikaanse circuit zijn akkoord gegaan om vanaf volgend seizoen ten minste twintig toernooien te spelen. Daar zitten twaalf toernooien bij met een gemiddeld prijzengeld van 20 miljoen dollar. De bonuspot wordt verhoogd naar 100 miljoen dollar.

"Onze topspelers staan volledig achter de PGA Tour en hebben de handen ineengeslagen om ons platform te versterken", stelde algemeen commissaris van de PGA Tour Jay Monahan.

De stap komt na berichten dat de Australische nummer 2 van de wereld Cameron Smith, in juli winnaar van het Brits Open, een van de spelers is die ook de overstap wil maken naar LIV Golf, dat met geld uit Saudi-Arabië toernooien organiseert met 25 miljoen dollar prijzengeld. Andere toppers, onder wie Phil Mickelson, Dustin Johnson, Bubba Watson, Bryson DeChambeau, Brooks Koepka, Sergio Garcia, Henrik Stenson, Patrick Reed en Louis Oosthuizen, hebben zich al aangesloten bij LIV Golf, dat in juni van start ging.

De PGA is bijzonder ontstemd dat golfers bij de omstreden concurrent zijn gaan spelen en heeft alle dissidente spelers voor onbepaalde tijd geschorst. Zij zijn niet meer welkom in toernooien van de PGA Tour. Golficoon Tiger Woods en Rory McIlroy zijn naar voren geschoven als boegbeelden van de PGA; zij proberen ander spelers ervan te weerhouden de overstap te maken naar LIV Golf.

Meer uit Sport

Verstappen kijkt met goed gevoel terug op test in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de test in Bahrein. "We hebben deze week een goede start gemaakt", zegt de 28-jarige in een persbericht van Red Bull. "We hebben bijna ons complete programma af kunnen werken. We hebben genoeg data verzameld om die te kunnen analyseren."

9 minuten geleden
Nederland dankzij goud Rijpma-de Jong vierde in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland is dankzij de overwinning van langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong op de 1500 meter teruggekeerd op de vierde plaats in het medailleklassement van de Olympische Spelen. Dat is niet de hoogste positie van het team van chef de mission Carl Verheijen. Nederland heeft in Milaan en Cortina d'Ampezzo ook even op de derde plaats gestaan.

10 minuten geleden
Rijpma-de Jong pakt vijfde Nederlandse goud op rij op 1500 meter

MILAAN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong heeft bij de Olympische Spelen van Milaan goud veroverd op de 1500 meter. De 30-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium in 1.54,09 voor Ragne Wiklund uit Noorwegen. Valérie Maltais uit Canada schaatste naar het brons.

12 minuten geleden
Nederland evenaart zeventien medailles van vorige Winterspelen

MILAAN (ANP) - Nederland heeft bij de Olympische Spelen in Milaan het aantal behaalde medailles van de vorige Winterspelen in Beijing geëvenaard. Langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong won verrassend de 1500 meter en bezorgde TeamNL daarmee het zevende goud. Nederland verzekerde zich daarnaast van zeven keer zilver en drie keer brons.

28 minuten geleden
Skilegende Vonn krijgt operatie van zes uur na terugkeer in VS

NEW YORK (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn is na terugkeer in de Verenigde Staten in een ziekenhuis opgenomen. Ze heeft daar een operatie van 6 uur aan haar gebroken been ondergaan. "Zoals jullie kunnen zien waren er veel schroeven en platen nodig om alles weer in elkaar te zetten", zegt ze in een video op Instagram.

30 minuten geleden
Rijpma-de Jong verovert bij Spelen Milaan goud op 1500 meter

MILAAN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong heeft bij de Olympische Spelen van Milaan goud veroverd op de 1500 meter. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium in 1.54,09 voor Ragne Wiklund uit Noorwegen. Valérie Maltais uit Canada schaatste naar het brons.

34 minuten geleden
Verstappen werkt goede laatste testdag af in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) kende vrijdag een goede laatste testdag in Bahrein. De viervoudig wereldkampioen zette in de middag met zijn Red Bull de derde tijd neer. Eerder op de dag mocht zijn ploeggenoot Isack Hadjar (21) de wagen testen. Hij kwam tot de dertiende tijd van de dag. Charles Leclerc was met zijn Ferrari het snelst.

57 minuten geleden