Petrov neemt na nederlaag ontslag als bondscoach van Bulgarije
SOFIA (ANP) - De Bulgaarse bondscoach Yasen Petrov heeft na de 5-2-nederlaag tegen Georgië in de Nations League ontslag genomen. "Ik neem alle verantwoordelijkheid. Ik heb geen recht meer om aan te blijven. Onze wegen scheiden hier", zei Petrov.
De 53-jarige Petrov was sinds januari vorig jaar bondscoach van Bulgarije. Tijdens de komende twee wedstrijden, op 9 juni tegen Gibraltar en op 12 juni tegen Georgië, wordt hij tijdelijk vervangen door Georgy Ivanov, de technisch directeur van de Bulgaarse bond. Na die twee wedstrijden gaat de bond op zoek naar een definitieve opvolger.
Bulgarije heeft na twee wedstrijden in groep 4 van de C-divisie in de Nations League slechts één punt. Naast de 5-2-nederlaag tegen Georgië werd vorige week met 1-1 gelijkgespeeld tegen Noord-Macedonië. Georgië staat met zes punten voorlopig bovenaan in groep 4.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
13 uur geleden