Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Petrakov opvolger Sjevtsjenko als bondscoach Oekraïne

Petrakov opvolger Sjevtsjenko als bondscoach Oekraïne

KIEV (ANP) - Oleksandr Petrakov is de opvolger van Andrej Sjevtsjenko als bondscoach van het Oekraïens voetbalelftal. De 64-jarige Petrakov werkte de afgelopen jaren met diverse nationale jeugdploegen van Oekraïne.

"Ik zal alles doen wat ik kan om het team naar het WK in Qatar te leiden", zei Petrakov. Zijn eerste officiële wedstrijd als bondscoach is de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Kazachstan op 1 september. Drie dagen later is Frankrijk de tegenstander.

Sjevtsjenko maakte twee weken geleden zijn afscheid bekend. Hij trad in 2016 in dienst bij de Oekraïense voetbalbond. Deze zomer reikte hij met zijn ploeg tot de kwartfinales op het EK. In de groepsfase verloor Oekraïne met 3-2 van Oranje.

Oekraïne heeft in de WK-kwalificatiereeks drie keer gespeeld en drie keer gelijkgespeeld.

Meer uit Voetbal

Athletic Club en Marseille grijpen naast tussenronde CL

BILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.

26 minuten geleden
Bodø/Glimt en Club Brugge toch nog door in Champions League

MADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.

33 minuten geleden
PSV en Ajax verdienen tientallen miljoenen in Champions League

EINDHOVEN/AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft in de competitiefase van de Champions League circa 46 miljoen euro verdiend. Ajax heeft bijna 44 miljoen euro aan premies van de UEFA bij elkaar gespeeld.

39 minuten geleden
Benfica door in CL na spectaculaire zege (4-2) tegen Real Madrid

LISSABON (ANP) - Benfica heeft zich op spectaculaire wijze geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Een doelpunt van de doelman in de achtste minuut van de blessuretijd tegen Real Madrid betekende dat het doelsaldo van de Portugezen net goed genoeg was voor een plek in de top 24 van de ranglijst. Benfica won met 4-2 van de Madrilenen.

39 minuten geleden
Vijf Engelse clubs naar achtste finales Champions League

LONDEN (ANP) - Vijf van de zes Engelse clubs gaan rechtstreeks door naar de achtste finales van de Champions League. Arsenal, dat woensdagavond met 3-2 won van Kairat Almaty uit Kazachstan, gaat als nummer 1 van de competitiefase naar de laatste zestien. Daarnaast eindigden Liverpool, Tottenham Hotspur, Chelsea en Manchester City bij de eerste acht clubs. Alleen Newcastle United is veroordeeld tot de tussenronde.

1 uur geleden
FC Barcelona rechtstreeks naar achtste finales CL

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich in het gemoderniseerde Camp Nou geplaatst voor de achtste finales van de Champions League. Het elftal van Hansi Flick won de laatste wedstrijd in de competitiefase met 4-1 van FC Kopenhagen. FC Barcelona eindigde als vijfde op de ranglijst en mag daardoor de tussenronde overslaan.

1 uur geleden
Ajax strijdt de rest van seizoen om tweede plaats in Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Voor Ajax is het avontuur in de Champions League voorbij. De club verloor de thuiswedstrijd tegen Olympiakos (1-2) en is de rest van het seizoen alleen nog in de Eredivisie actief.

1 uur geleden