Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Peterhansel de snelste in elfde etappe Dakar Rally

Peterhansel de snelste in elfde etappe Dakar Rally

HARADH (ANP) - Stéphane Peterhansel heeft bij de auto's de elfde etappe van de Dakar Rally gewonnen. De Nederlander Bernhard ten Brinke eindigde als vierde, op ruim tien minuten van de Fransman.

Peterhansel deed met zijn zege goede zaken in het klassement. Hij blijft derde, maar hij verkleinde het gat met de Spaanse klassementsleider Carlos Sainz, die in de tiende rit 8.03 van zijn voorsprong inleverde. Ten Brinke staat zesde in het klassement.

De Chileen Pablo Quintanilla zegevierde bij de motoren. Hij had in Haradh negen seconden voorsprong op de Oostenrijker Matthias Walkner. Luciano Benavides uit Argentinië werd derde.

De Amerikaan Ricky Brabec, leider in het klassement voor motoren, gaf 11.48 toe op Quintanilla, de nummer 2 na de elfde etappe.

Meer uit Sport

Brand pakt alsnog Europese titel veldrijden na straf Schreiber

ZEDDAM (ANP) - Lucinda Brand heeft alsnog de Europese titel veldrijden gewonnen na de deklassering van Marie Schreiber. De Luxemburgse, die de sprint won, was volgens de jury van haar lijn afgeweken in de sprint. Daarop is ze teruggezet naar de tweede plaats. Ceylin del Carmen Alvarado werd derde.

1 uur geleden
Monfils nieuwe hoofdcoach van Franse Davis Cup-ploeg

PARIJS (ANP) - Gaël Monfils is aangesteld als hoofdtrainer van de Franse Davis Cup-ploeg. Dat heeft de Franse tennisfederatie (FFT) bekendgemaakt.

6 uur geleden
Tennisser Alcaraz verslaat Fritz in Parijs, Jodar naar ATP Finals

PARIJS (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de halve finales van het masterstoernooi van Parijs bereikt. In de kwartfinale versloeg de Spaanse nummer 3 van de wereld de Amerikaan Taylor Fritz in drie sets: 6-7 (10) 7-5 6-3. In de halve finale treft Alcaraz de winnaar van het duel tussen Casper Ruud uit Noorwegen en de Portugees Nuno Borges.

19 uur geleden
Amerikaanse tennisser Tiafoe naar ATP Finals

PARIJS (ANP) - De Amerikaan Frances Tiafoe heeft zich als zevende en voorlaatste speler geplaatst voor de ATP Finals, waar de beste tennissers eind deze maand om een officieuze wereldtitel strijden. Hij is zeker van deelname na de nederlaag van zijn landgenoot Tommy Paul tegen Ben Shelton (6-4 4-6 6-3) in de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs.

1 dag geleden
Duitse regering wil WK ijshockey zonder Rusland

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse regering heeft een duidelijk standpunt ingenomen over het WK ijshockey voor mannen in mei 2027. Dat toernooi kan zoals gepland doorgaan in Duitsland, maar dan wel zonder Rusland.

1 dag geleden
Veelbesproken olympisch bokskampioene Khelif maakt profdebuut

PARIJS (ANP/AFP) - De Algerijnse olympisch kampioene boksen Imane Khelif maakt op 15 december in Parijs haar rentree in de ring. Het wordt haar eerste partij als prof. Ze heeft sinds het behalen van haar gouden medaille op de Spelen van Parijs in 2024 niet meer gebokst in competieverband.

1 dag geleden
Nuis neemt WB-startplek geblesseerde De Boo over op 1000 meter

UTRECHT (ANP) - Kjeld Nuis kan bij de wereldbekerwedstrijden langebaanschaatsen in Beijing (China) en Obihiro (Japan) toch uitkomen op de 1000 meter. De schaatsbond KNSB heeft hem de startplek gegeven die Jenning de Boo heeft ingeleverd. De Boo mist de eerste twee wereldbekers, omdat hij door een val van zijn fiets zijn sleutelbeen heeft gebroken.

1 dag geleden