Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Peter R. de Vries vindt verklaring B. ongeloofwaardig

Peter R. de Vries vindt verklaring B. ongeloofwaardig

MAASTRICHT (ANP) - Peter R. de Vries noemt de verklaring die Jos B. maandag voor de rechtbank via een filmpje aflegde, "volstrekt ongeloofwaardig". Hij vindt die verklaring ook leugenachtig.

Volgens De Vries, die namens de familie spreekt, kan de verklaring niet serieus genomen worden. Hij vroeg zich af waarom B. er snel vandoor ging na het vinden van een dood kind. En ook in het ordenen van de kleding is B. blijkbaar erg ver gegaan, aldus De Vries, omdat er DNA is gevonden op de onderbroek van Nicky Verstappen.

De eerste zittingsdag van de meerdaagse strafzaak in Maastricht begon met een videoverklaring van B. Op de in zijn cel opgenomen video verklaart B. dat Nicky al overleden was toen hij hem aantrof en dat hij 22 jaar met dit geheim heeft rondgelopen.

Meer uit Binnenland

Seniorenflat in Indische Buurt Amsterdam deels ontruimd na brand

AMSTERDAM (ANP) - Een seniorenflat aan het Kramatplantsoen in de Indische Buurt in Amsterdam is in de nacht van zaterdag op zondag ontruimd vanwege brand. Dat meldt de Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland op X.

3 uur geleden
Van der Weijden zwemt achteruit wereldrecord voor het goede doel

ZALTBOMMEL (ANP) - Met een ludieke zwemactie heeft Maarten van der Weijden zaterdag ruim 10.500 euro opgehaald voor onderzoek naar kanker. Mensen konden doneren terwijl de voormalige topzwemmer in het zwembad van Zaltbommel bezig was met een wereldrecordpoging achteruitzwemmen.

6 uur geleden
Flatgebouw in Hengelo ontruimd om zeer grote brand

HENGELO (ANP) - In een flatgebouw aan de Nico Werkmanstraat in het Overijsselse Hengelo woedt een zeer grote brand. De flat wordt ontruimd, meldt de veiligheidsregio. Er zijn geen gewonden, aldus een woordvoerder. De brand is vermoedelijk ontstaan in een berging of garagebox.

10 uur geleden
Slachtoffers steekpartij Ahoy zijn 15 en 23 jaar, dader nog zoek

ROTTERDAM (ANP) - De politie is nog op zoek naar de dader of daders die vrijdagavond twee bezoekers van Ahoy met messteken hebben verwond. De slachtoffers zijn een jongen van 15 en een man van 23 jaar oud, aldus een politiewoordvoerder zaterdag.

13 uur geleden
Boekensector bedankt Frits Spits met gouden leeslint

HILVERSUM (ANP) - De boekenwereld heeft een speciale prijs in het leven geroepen om Frits Spits te bedanken voor zijn "uitzonderlijke bijdragen aan de kracht van verhalen en lezen". De 77-jarige radiomaker kreeg de onderscheiding zaterdag na de laatste aflevering van zijn NPO Radio 1-programma De Taalstaat.

13 uur geleden
Frits Spits neemt afscheid van De Taalstaat: zal u enorm missen

HILVERSUM (ANP) - Frits Spits heeft zaterdag de laatste uitzending van zijn programma De Taalstaat gepresenteerd. De radiomaker kondigde in september aan na 52 jaar te stoppen met radio. In het nieuwe jaar gaat De Taalstaat verder met schrijver Ronald Giphart als presentator.

13 uur geleden
Grenscontroles zorgden dit jaar voor meer filedruk

DEN HAAG (ANP) - De filedruk, het aantal files en de tijd dat weggebruikers stilstonden, is het afgelopen jaar met 3 procent gestegen vergeleken met 2024. Dat meldt de ANWB op basis van cijfers van TomTom. De stijging komt voornamelijk door grenscontroles in Duitsland. De verkeersbond zag het aantal files aan de oostgrens enorm toenemen.

16 uur geleden