Peru vergroot met zege zorgen van Colombia in WK-kwalificatie
BARRANQUILLA (ANP) - Peru heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de tickets van Zuid-Amerika voor het WK voetbal eind dit jaar in Qatar. Bij Colombia won Peru door een doelpunt uit een late counter met 1-0.
Peru stijgt door de zege naar de vierde plaats met 20 punten. Die plek is goed voor WK-kwalificatie. Colombia staat zesde met 17 punten.
De bezoekers hadden in Barranquilla in Colombia vooral de intentie om de nul te houden en zo desnoods een punt mee terug te nemen. Colombia viel aan, maar kwam niet tot scoren. De thuisploeg was dichtbij toen Luis Abram de bal bijna in eigen doel kopte. Uit een counter in de slotfase schoot Edison Flores van links in de korte hoek raak voor Peru.
Bij Peru hadden Renato Tapia, oud-speler van FC Twente en Feyenoord en Sergio Peña, voormalig speler van FC Emmen een plek in de startopstelling. Miguel Araujo van FC Emmen kwam in de tweede helft in de ploeg.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
12 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
21 uur geleden