Peru vergroot met zege zorgen van Colombia in WK-kwalificatie
BARRANQUILLA (ANP) - Peru heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de tickets van Zuid-Amerika voor het WK voetbal eind dit jaar in Qatar. Bij Colombia won Peru door een doelpunt uit een late counter met 1-0.
Peru stijgt door de zege naar de vierde plaats met 20 punten. Die plek is goed voor WK-kwalificatie. Colombia staat zesde met 17 punten.
De bezoekers hadden in Barranquilla in Colombia vooral de intentie om de nul te houden en zo desnoods een punt mee terug te nemen. Colombia viel aan, maar kwam niet tot scoren. De thuisploeg was dichtbij toen Luis Abram de bal bijna in eigen doel kopte. Uit een counter in de slotfase schoot Edison Flores van links in de korte hoek raak voor Peru.
Bij Peru hadden Renato Tapia, oud-speler van FC Twente en Feyenoord en Sergio Peña, voormalig speler van FC Emmen een plek in de startopstelling. Miguel Araujo van FC Emmen kwam in de tweede helft in de ploeg.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
12 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
21 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
23 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
23 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
1 dag geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
1 dag geleden