Persoon overleden na val van viaduct en aanrijding politieauto
ROTTERDAM (ANP) - Een persoon is maandagochtend overleden door een val van een viaduct en vervolgens een aanrijding met een politieauto op de A20 ter hoogte van Rotterdam Overschie. De persoon sprong vanaf het viaduct en kwam op de weg terecht, "waar op dat moment een politieauto reed", aldus de politie op Twitter.
Details over de identiteit van de overledene deelt de politie niet. "We voelen ons in dit geval wel genoodzaakt om te melden dat het waarschijnlijk om een suïcide gaat vanwege de ontregeling van het verkeer op de A20 door het incident", liet een woordvoerder van de politie eerder weten.
De aanrijding vond plaats rond 05.20 uur. De A20 was tussen knooppunt Terbregseplein en knooppunt Kleinpolderplein afgesloten in de richting van Hoek van Holland vanwege het politieonderzoek. De weg werd rond 08.30 uur weer vrijgegeven.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De politie heeft 250 mensen aangehouden tijdens wat zij een "heftige" jaarwisseling noemt. Op verschillende plekken richtte het geweld zich tegen hulpverleners.
43 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse burgemeester Femke Halsema staat op sociale media stil bij de verwoesting van de Vondelkerk tijdens de jaarwisseling. De kerk uit 1880 in de buurt van het Vondelpark raakte zwaar beschadigd door brand. De toren en een deel van het middengedeelte zijn ingestort, net als een groot deel van het dak. "Afgelopen nacht verloor Amsterdam één van zijn meest intieme monumenten", schrijft Halsema, die in de nachtelijke uren zelf kwam kijken bij de brand.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Voor veel veiligheidsregio's was het een drukke jaarwisseling. De veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond spreekt over een "krankzinnig drukke nacht voor de hulpdiensten" met "een recordaantal meldingen". Bij de meldkamer van de ambulancedienst en brandweer kwamen in totaal 1671 meldingen binnen, een stijging van ruim 60 procent. Tussen 00.00 uur en 03.00 uur ging het volgens de veiligheidsregio om gemiddeld zeven 112-meldingen per minuut.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De brandweer heeft het vuur in de Vondelkerk in Amsterdam onder controle gekregen. Het sein brand meester is gegeven, meldde de Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Na de dood van een jongen door vuurwerk in Nijmegen is iemand aangehouden. De politie wil verder niets over de identiteit van de verdachte zeggen.
1 uur geledenHAARLEM (ANP) - Agenten in Haarlem zijn tijdens nieuwjaarsnacht bekogeld met zwaar vuurwerk. Een 27-jarige man uit Hoofddorp is aangehouden en zit vast voor verhoor, meldt de politie. De agenten hebben aangifte gedaan van poging tot zware mishandeling.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - In Rotterdam is tijdens nieuwjaarsnacht een man die op het wegdek lag overreden, meldt de politie. De man is aan zijn verwondingen overleden.
2 uur geleden