Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Personeel voetbalclub Sparta unaniem achter sociaal akkoord

Personeel voetbalclub Sparta unaniem achter sociaal akkoord

ROTTERDAM (ANP) - Al het personeel van Sparta Rotterdam schaart zich achter het sociaal akkoord dat de vakbonden in de voetballerij vorige week bereikten. Volgens Sparta hebben de spelers, trainers, directieleden, het kantoorpersoneel en de medewerkers van de jeugdopleiding unaniem ingestemd met de uitvoering van het sociaal akkoord, die onder meer bestaat uit salarisverlaging. Al het personeel heeft een indicatie gekregen van de financiële consequenties.

"De instemming van al het personeel is een belangrijke stap in deze periode waarin ook de steun van onze fans en sponsoren nodig zijn om Sparta door deze, voor alle voetbalclubs, moeilijke periode heen te loodsen", schrijft Sparta op de website. Eerder bereikten onder meer Ajax, FC Groningen en Heracles Almelo al een akkoord met spelers, trainers en directieleden over een collectief loonoffer.

De werkgevers- en werknemersorganisaties uit de voetbalwereld kwamen vorige week tot een pakket aan noodmaatregelen, dat bestaat uit collectieve aanbevelingen en bindende afspraken, onder meer over de salarissen. Naar schatting wordt hiermee op jaarbasis zo'n 35 miljoen euro uitgespaard, bedoeld om de financiële gevolgen van de coronacrisis voor de clubs iets te verlichten.

Meer uit Voetbal

Iran en Egypte maken bezwaar tegen Pride-wedstrijd op WK voetbal

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran en Egypte zijn er niet van gediend dat hun onderlinge duel op het WK voetbal volgend jaar in het teken staat van de lhbtqi+-gemeenschap. Volgens Iraanse media hebben de landen daartegen een protest ingediend.

11 minuten geleden
Paris Saint-Germain mist zieke Dembélé tegen Athletic

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain neemt het woensdag in de Champions League tegen Athletic op zonder Ousmane Dembélé. De winnaar van de Gouden Schoen is sinds maandag ziek, zo meldt de Franse topclub. PSG staat tweede in de rangschikking met 12 punten uit vijf duels. Athletic staat 27e.

18 minuten geleden
Müller blijft na missen Amerikaanse voetbaltitel bij Vancouver

VANCOUVER (ANP/DPA) - Thomas Müller voetbalt ook komend seizoen bij Vancouver Whitecaps. De Canadese club, die zaterdag de finale om de titel in de Major League Soccer (MLS) verloor van Inter Miami, meldt dat het de optie in het contract van de Duitse aanvaller heeft gelicht.

1 uur geleden
Gakpo 'enkele weken' niet beschikbaar bij Liverpool

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.

13 uur geleden
Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

16 uur geleden
Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

18 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

19 uur geleden