Perisic verruilt Internazionale voor Tottenham Hotspur
LONDEN (ANP) - De Kroatische aanvaller Ivan Perisic verruilt Internazionale voor Tottenham Hotspur. De 33-jarige Perisic heeft tot medio 2024 getekend in Londen.
Perisic had een aflopend contract bij Inter, dat hem in 2015 overnam van VfL Wolfsburg. Tussendoor werd hij ook nog kort verhuurd aan Bayern München. "We betreuren het, maar hij wil naar de Premier League. We waren niet in een positie om hem een beter aanbod te doen", zei Giuseppe Marotta, de baas van Inter, eerder deze week al.
Bij de Spurs wordt Perisic herenigd met trainer Antonio Conte, die van 2019 tot 2021 bij Inter werkte en vorig jaar kampioen werd met de Italiaanse club. Afgelopen seizoen werd de club uit Milaan tweede, achter stadgenoot AC Milan. Tottenham werd vierde in de Engelse Premier League en verzekerde zich daarmee van deelname aan de Champions League.
Perisic speelde in het verleden ook voor Borussia Dortmund, Club Brugge, Roeselare en Sochaux.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - FC Twente heeft de tiende speelronde van de Eredivisie afgesloten met een overwinning op AZ en is de club uit Alkmaar daarmee voorbijgestoken op de ranglijst. In het AFAS Stadion in Alkmaar werd het 0-2. Twente staat nu vierde met 20 punten, evenveel als nummer 5 AZ en nummer 3 PSV. Feyenoord is de koploper met 24 punten.
29 minuten geledenFREIBURG (ANP) - Bayern München heeft dankzij een zege bij SC Freiburg de koppositie in de Bundesliga weer overgenomen van Borussia Dortmund. De Duitse landskampioen, die het in Freiburg moest doen zonder trainer Vincent Kompany, won met 3-1.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft de goede vorm van de zeges op FC Groningen en Atalanta voortgezet met een overwinning bij Sparta Rotterdam. Op Het Kasteel won de ploeg van trainer Míchel Sánchez met 2-1 dankzij treffers van Tolu Arokodare en Abdellah Ouazane. Jens Toornstra scoorde voor Sparta.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til zag PSV ook in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord (1-1) veel kansen missen. "Ik maak me pas zorgen als we geen mogelijkheden meer krijgen", zei de aanvallende middenvelder van de titelhouder. "Laten we het erop houden dat het even niet meezit."
4 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - Moskou is de gastheer van het WK gewichtheffen in 2030. De internationale gewichthefbond IWF heeft als eerste sportbond zondag een wereldkampioenschap toegewezen aan Rusland sinds de Russische invasie van Oekraïne in 2022. De Russische stad Kazan zou de WK zwemmen van 2025 organiseren, maar die titelstrijd werd verplaatst naar Singapore.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz baalde van het gelijkspel van PSV tegen Feyenoord (1-1). "We hadden verdiend om deze wedstrijd te winnen", zei hij.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft voor de achtste wedstrijd op rij niet gewonnen. Op het eigen Old Trafford verloor de ploeg van trainer Michael Carrick met 3-0 van Bournemouth. Justin Kluivert was met een assist belangrijk voor zijn club.
5 uur geleden