Perisic verruilt Internazionale voor Tottenham Hotspur
LONDEN (ANP) - De Kroatische aanvaller Ivan Perisic verruilt Internazionale voor Tottenham Hotspur. De 33-jarige Perisic heeft tot medio 2024 getekend in Londen.
Perisic had een aflopend contract bij Inter, dat hem in 2015 overnam van VfL Wolfsburg. Tussendoor werd hij ook nog kort verhuurd aan Bayern München. "We betreuren het, maar hij wil naar de Premier League. We waren niet in een positie om hem een beter aanbod te doen", zei Giuseppe Marotta, de baas van Inter, eerder deze week al.
Bij de Spurs wordt Perisic herenigd met trainer Antonio Conte, die van 2019 tot 2021 bij Inter werkte en vorig jaar kampioen werd met de Italiaanse club. Afgelopen seizoen werd de club uit Milaan tweede, achter stadgenoot AC Milan. Tottenham werd vierde in de Engelse Premier League en verzekerde zich daarmee van deelname aan de Champions League.
Perisic speelde in het verleden ook voor Borussia Dortmund, Club Brugge, Roeselare en Sochaux.
Meer uit Voetbal
DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
10 minuten geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
9 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
10 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
10 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
19 uur geleden