Perisic verruilt Internazionale voor Tottenham Hotspur
LONDEN (ANP) - De Kroatische aanvaller Ivan Perisic verruilt Internazionale voor Tottenham Hotspur. De 33-jarige Perisic heeft tot medio 2024 getekend in Londen.
Perisic had een aflopend contract bij Inter, dat hem in 2015 overnam van VfL Wolfsburg. Tussendoor werd hij ook nog kort verhuurd aan Bayern München. "We betreuren het, maar hij wil naar de Premier League. We waren niet in een positie om hem een beter aanbod te doen", zei Giuseppe Marotta, de baas van Inter, eerder deze week al.
Bij de Spurs wordt Perisic herenigd met trainer Antonio Conte, die van 2019 tot 2021 bij Inter werkte en vorig jaar kampioen werd met de Italiaanse club. Afgelopen seizoen werd de club uit Milaan tweede, achter stadgenoot AC Milan. Tottenham werd vierde in de Engelse Premier League en verzekerde zich daarmee van deelname aan de Champions League.
Perisic speelde in het verleden ook voor Borussia Dortmund, Club Brugge, Roeselare en Sochaux.
Meer uit Voetbal
SPLIT (ANP) - In het Kroatische Split zijn achttien Ajax-supporters opgepakt, melden Kroatische media. De club uit Amsterdam speelt daar donderdag een wedstrijd tegen Hajduk Split in de Conference League.
6 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Trainer Peter Bosz vond zijn ploeg "voetballend de bovenliggende partij" tijdens de met 1-0 verloren uitwedstrijd bij RB Leipzig. "Ik denk dat we over negentig minuten een goede wedstrijd hebben gespeeld", zei de trainer na afloop.
13 uur geledenTILBURG (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink had in het gewonnen WK-kwalificatieduel met Hongarije "qua spel iets meer verwacht" van de voetbalsters van Oranje, maar is alsnog tevreden. "Dat komt door de doelpunten die we in de eerste helft maken en de kansen die we creëren in de tweede helft", zei Veurink na de 3-0-thuiszege tegen de NOS. De zege was na de 8-0-overwinning van vrijdag ruim genoeg voor een plek in de laatste ronde van de WK-kwalificatie.
13 uur geledenLEIPZIG (ANP) - PSV heeft in zijn tweede wedstrijd in de competitiefase van de Champions League een nipte nederlaag geleden bij RB Leipzig. De ploeg van trainer Peter Bosz ging in Duitsland met 1-0 onderuit.
16 uur geledenTILBURG (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zich geplaatst voor de laatste ronde van de kwalificatie voor het WK van volgend jaar in Brazilië. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink was in Tilburg opnieuw duidelijk te sterk voor Hongarije, al viel de zege met 3-0 een stuk kleiner uit dan de 8-0 van vrijdag in de uitwedstrijd. Over anderhalve maand is Slovenië de laatste tegenstander in de strijd om een WK-ticket.
16 uur geledenGETAFE (ANP) - Dani Carvajal, voormalig aanvoerder van Real Madrid, vervolgt zijn voetbalcarrière bij Getafe. De club uit Spanje meldt op zijn website dat de 34-jarige verdediger heeft getekend tot het einde van dit seizoen.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong blijft directeur topvoetbal van de KNVB. De oud-voetballer heeft zijn verbintenis met vier jaar verlengd. Zijn nieuwe contract gaat op 1 januari, zo meldt de KNVB.
1 dag geleden