Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Periode van sterke groei bij Netflix al weer achter de rug

Periode van sterke groei bij Netflix al weer achter de rug

LOS GATOS (ANP/BLOOMBERG) - Videostreamingdienst Netflix trok in het tweede kwartaal meer dan 10 miljoen nieuwe abonnees. Vanwege de coronacrisis en het massale thuiszitten gingen omzet en winst net als een kwartaal eerder hard omhoog. Maar het Amerikaanse bedrijf is voorzichtig in zijn verwachtingen voor het derde kwartaal. Het einde van de periode van sterke groei lijkt al weer in zicht.

Netflix zag het totaal aantal betalende klanten afgelopen periode toenemen tot een kleine 193 miljoen. De aanwas was niet zo sterk als het record van bijna 16 miljoen in de voorgaande drie maanden, maar toch bovengemiddeld. Volgens Netflix is het deze zomer waarschijnlijk al weer klaar met de sterke groei. Voor het derde kwartaal rekent de onderneming slechts op 2,5 miljoen nieuwe abonnees.

Dat laatste hadden veel analisten niet zien aankomen. Zij gingen in doorsnee nog uit van meer dan 5 miljoen extra afnemers in de komende periode. Beleggers reageerden geschrokken. Het aandeel Netflix ging donderdag hard omlaag in de zogeheten nabeurshandel in New York.

Meer uit Financieel

Eigenaar MediaMarkt verhoogt omzet, winst boven verwachting

DÜSSELDORF (ANP) - Het moederbedrijf van elektronicaketen MediaMarkt, Ceconomy, heeft afgelopen boekjaar meer omzet behaald. Het bedrijf overtrof ook zijn eigen winstverwachtingen. Dat meldt het Duitse bedrijf in voorlopige cijfers over het gebroken boekjaar dat eind september afliep.

55 minuten geleden
Funderingsrisico telt vanaf 2027 mee bij NHG-hypotheek

UTRECHT (ANP) - Banken moeten vanaf volgend jaar rekening houden met mogelijke funderingsproblemen bij huizen als ze hypotheken verstrekken met de Nationale Hypotheek Garantie (NHG). Dat kan als gevolg hebben dat huizenkopers minder kunnen lenen bij funderingsrisico's.

1 uur geleden
Besi stijgt op beurs na uitbreiding belang door Applied Materials

AMSTERDAM (ANP) - Besi behoorde dinsdag tot de grote winnaars op de Amsterdamse beurs. Het Amerikaanse Applied Materials breidt zijn belang in de Nederlandse chiptoeleverancier uit tot ongeveer 20 procent. De grootste fabrikant van chipapparatuur in de Verenigde Staten heeft sinds vorig jaar al een belang van 9 procent in Besi en wil de samenwerking tussen de twee bedrijven versterken. Een volledige overname is volgens het bedrijf niet aan de orde. Besi werd 8 procent hoger gezet en was de sterkste stijger in de AEX-index.

1 uur geleden
ACM geeft geen goedkeuring voor overname Unox door Zwanenberg

UTRECHT (ANP) - De Autoriteit Consument & Markt (ACM) geeft geen goedkeuring voor de overname van Unox door Zwanenberg. Door de overname zou Zwanenberg vrijwel de enige grote aanbieder worden van rookworsten en kookworsten, waaronder knakworsten, in supermarkten in Nederland, aldus de ACM. Ook zou het concern op het gebied van houdbare soepen een te sterke positie krijgen.

2 uur geleden
Arcadis leidt sanering PFAS-vervuiling 3M in Belgisch Zwijndrecht

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlandse advies- en ingenieursbureau Arcadis helpt industrieconcern 3M bij het saneren van het met PFAS vervuilde gebied rondom een fabriek in het Belgische Zwijndrecht. Arcadis heeft de opdracht binnengehaald om het hele project te coördineren namens 3M, maakte het bedrijf bekend.

3 uur geleden
DNB: huishoudens hebben voor ruim 3 miljard aan cryptomunten

AMSTERDAM (ANP) - Nederlandse huishoudens bezaten eind juni voor 3,2 miljard euro aan bitcoins en andere cryptomunten via Nederlandse aanbieders van cryptodiensten. Dat blijkt uit cijfers die De Nederlandsche Bank (DNB) voor het eerst publiceert. De waarde van de crypto's is in het tweede kwartaal wel gedaald ten opzichte van het eerste kwartaal.

3 uur geleden
Bloomberg: UMG voerde gesprekken om van beurs te gaan

AMSTERDAM (ANP/BLOOMBERG) - Muziekconcern Universal Music Group (UMG) heeft eerder dit jaar gesprekken gevoerd met grote investeerders om van de Amsterdamse aandelenbeurs gehaald te worden. Dat melden bronnen aan persbureau Bloomberg. UMG, dat beroemde artiesten vertegenwoordigt als Taylor Swift, Billie Eilish en Harry Styles, sprak daarbij met investeringsmaatschappijen als Apollo Global Management, TPG en Blackstone.

3 uur geleden