Pérez zet namens Red Bull beste tijd neer in laatste training
BAHREIN (ANP) - Sergio Perez heeft op de laatste van drie testdagen van de Formule 1 in Bahrein de snelste tijd gereden. De Mexicaanse ploeggenoot van wereldkampioen Max Verstappen kwam in de middagsessie in zijn Red Bull tot 1.30,305. Hij reed 133 rondes. Voormalig wereldkampioen Lewis Hamilton kwam in zijn Mercedes tot de tweede tijd. Daarna volgde Valtteri Bottas in een Alfa Romeo.
Nyck de Vries had de testweek in Bahrein in de ochtend al afgesloten met een productieve sessie. De coureur van AlphaTauri kwam op het Bahrain International Circuit tot 87 rondes. Hij kwam niet tot opzienbarende tijden, maar dat was ook niet het voornaamste doel van zijn optreden.
Max Verstappen kwam zaterdag niet meer de baan op. Over acht dagen gaat in Bahrein het nieuwe Formule 1-seizoen van start.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.
46 minuten geledenADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.
4 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is uitgeschakeld op de Australian Open. De 29-jarige Noord-Hollander ging in Melbourne in de eerste ronde in drie sets (6-2 6-3 6-2) ten onder tegen Ethan Quinn. De Amerikaan is de huidige nummer 80 van de wereldranglijst.
8 uur geledenMALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers zijn definitief uitgeschakeld voor een plek in de hoofdronde van het Europees kampioenschap door de zege van gastland Zweden op Georgië. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson kan niet meer bij de eerste twee van de poule eindigen. Zweden en Kroatië plaatsten zich voor de tweede fase met elk 4 punten na twee overwinningen. Nederland heeft 0 punten.
15 uur geledenMALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap verloren. De mannen van bondscoach Staffan Olsson bogen in het Zweedse Malmö met 35-29 voor Kroatië. De nederlaag heeft grote gevolgen, want de ploeg is zo goed als zeker uitgeschakeld voor een plek in de tweede groepsfase.
17 uur geledenARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.
19 uur geleden