Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pérez vroeg eruit in slotrace Abu Dhabi, tijdstraf Verstappen

Pérez vroeg eruit in slotrace Abu Dhabi, tijdstraf Verstappen

ABU DHABI (ANP) - Sergio Pérez is al vroeg uitgevallen in de Grote Prijs van Abu Dhabi, de laatste race van dit seizoen in de Formule 1. De Mexicaan van Red Bull spinde na een touché van Valtteri Bottas in de eerste ronde, reed nog even door, maar moest toen zijn auto aan de kant zetten.

Het kan wel eens zijn laatste race voor het team van Red Bull zijn geweest. Pérez heeft dit jaar ondermaats gepresteerd en moet hoogstwaarschijnlijk in 2025 zijn stoeltje afstaan aan Liam Lawson of Yuki Tsunoda.

Wereldkampioen Max Verstappen incasseerde na een aantal ronden een tijdstraf van tien seconden. Die kreeg de Nederlander van Red Bull voor zijn aanrijding met Oscar Piastri kort na de start. Verstappen wilde in de eerste bocht binnendoor de coureur van McLaren inhalen, maar er was weinig ruimte en de twee auto's raakten elkaar. Verstappen draaide een rondje om zijn as en kon de race vervolgen. Hij was als vierde gestart, maar zakte door het incident weg naar achteren.

Meer uit Sport

Tennisser De Jong verliest in Davis Cup van mondiale nummer 465

BENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.

9 minuten geleden
Veldrijdster Van Alphen wint ternauwernood Superprestige

MIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.

10 minuten geleden
Griekspoor treft Mpetshi Perricard op tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.

1 uur geleden
Schaatsster Conijn in tweede rit 3000 meter op Spelen

MILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechië, die ziek is.

1 uur geleden
Tennisser Den Ouden wint bij debuut in Davis Cup tegen India

BENGALURU (ANP) - Guy den Ouden heeft Nederland op een 1-0-voorsprong gezet in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India. De 23-jarige debutant versloeg in Bengaluru Sumit Nagal met 6-0 4-6 6-3.

2 uur geleden
Zwitserse skiër Von Allmen wint goud op de afdaling

BORMIO (ANP) - Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen goud gewonnen op de afdaling. De 24-jarige skiër uit Zwitserland was de snelste op de uitdagende Stelvio-piste in Bormio, met een gemiddeld hellingspercentage van 30,9 en een totaal hoogteverschil van 1010 meter.

3 uur geleden
Schaatsster Sablikova meldt zich af voor 3000 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - Schaatsster Martina Sablikova heeft zich op de Olympische Spelen in Milaan afgemeld voor de 3000 meter. De 38-jarige Tsjechische kan niet starten wegens ziekte. Sablikova zou in de zesde rit rijden tegen Josie Hofmann uit Duitsland

4 uur geleden