Pérez vroeg eruit in slotrace Abu Dhabi, tijdstraf Verstappen
ABU DHABI (ANP) - Sergio Pérez is al vroeg uitgevallen in de Grote Prijs van Abu Dhabi, de laatste race van dit seizoen in de Formule 1. De Mexicaan van Red Bull spinde na een touché van Valtteri Bottas in de eerste ronde, reed nog even door, maar moest toen zijn auto aan de kant zetten.
Het kan wel eens zijn laatste race voor het team van Red Bull zijn geweest. Pérez heeft dit jaar ondermaats gepresteerd en moet hoogstwaarschijnlijk in 2025 zijn stoeltje afstaan aan Liam Lawson of Yuki Tsunoda.
Wereldkampioen Max Verstappen incasseerde na een aantal ronden een tijdstraf van tien seconden. Die kreeg de Nederlander van Red Bull voor zijn aanrijding met Oscar Piastri kort na de start. Verstappen wilde in de eerste bocht binnendoor de coureur van McLaren inhalen, maar er was weinig ruimte en de twee auto's raakten elkaar. Verstappen draaide een rondje om zijn as en kon de race vervolgen. Hij was als vierde gestart, maar zakte door het incident weg naar achteren.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Het Franse wielertalent Paul Seixas maakt komende zomer zijn debuut in de Tour de France. Dat heeft zijn ploeg Decathlon CMA CGM aangekondigd op sociale media.
43 minuten geledenPARIJS (ANP/BELGA) - Internationale toptennissers hebben in een open brief hun teleurstelling geuit over het prijzengeld van Roland Garros. De brief is onder anderen ondertekend door de nummers 1 van de wereld Aryna Sabalenka en Jannik Sinner.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Wielrenster Marianne Vos gaat maandag niet van start in de tweede etappe van de Vuelta Feminina. De 38-jarige renster van Visma - Lease a Bike heeft zondag bij een val in de eerste etappe haar sleutelbeen gebroken. Dat meldt haar ploeg op X.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is iets gestegen op de wereldranglijst. De 29-jarige Griekspoor klom twee plekken en is nu de nummer 31 van de wereld. Botic van de Zandschulp, die moest afzeggen voor het tennistoernooi van Madrid omdat hij niet fit genoeg was, leverde twee plekken in en staat 54e.
2 uur geledenDETROIT (ANP/BELGA) - De Detroit Pistons en de Cleveland Cavaliers hebben zich geplaatst voor de tweede ronde van de play-offs in de hoogste Amerikaanse basketbalcompetitie NBA. Beide ploegen nemen het in die ronde tegen elkaar op voor een finaleplaats in de Eastern Conference.
3 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Atlete Mikky Keetels heeft de marathon van Vancouver gewonnen. De 27-jarige Nederlands kampioene op de marathon legde de 42,195 kilometer af in een tijd van 2.33.01, ruim onder het oude parcoursrecord van 2.34,27. Daarmee was ze 24 seconden sneller dan Dayna Pidhoresky uit Canada, die de marathon een jaar eerder had gewonnen.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op de vijfde plaats geëindigd. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull viel al in de eerste bocht ver terug, maar herstelde zich daarna knap. De overwinning op het stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium ging naar WK-leider Kimi Antonelli van Mercedes.
15 uur geleden