Pérez voorspelt dat 2024 zijn beste seizoen in Formule 1 wordt
MILTON KEYNES (ANP/RTR) - 2024 gaat het beste seizoen van Sergio Pérez in de Formule 1 worden. Dat voorspelde de Mexicaanse teamgenoot van Max Verstappen bij de presentatie van de Red Bull-auto voor het komende seizoen. "Ik ben nog jong, gemotiveerd en denk dat mijn beste jaren nog moeten komen", aldus de 34-jarige coureur.
Pérez reed de afgelopen drie jaar volledig in de schaduw van Verstappen bij Red Bull. Vorig jaar won hij twee grands prix aan het begin van het jaar, maar toen Verstappen eenmaal op stoom was en zijn recordserie van tien overwinningen op rij boekte, was Pérez aan het prutsen en vooral in gevecht met zichzelf. Hij eindigde dankzij een sterk slot van het seizoen toch nog als tweede in het kampioenschap.
"Dit wordt mijn vierde seizoen bij het team en ik beschouw het als weer een geweldige kans. Als ik goed presteer op de baan, zullen er genoeg kansen komen om te winnen. Dat is het doel. Maar het is ook duidelijk dat het een grote uitdaging is om het tegen Max op te nemen."
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam komt dit seizoen niet in actie op de ijsbaan. Dat heeft de olympisch kampioene op de 1000 meter maandag bekendgemaakt via haar eigen YouTubekanaal. De 27-jarige Leerdam wil zich voorlopig richten op andere aspecten van haar leven.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Teambaas Toto Wolff van Mercedes wil George Russell nog niet afschrijven voor de wereldtitel in de Formule 1. De Brit staat tweede in het kampioenschap, maar inmiddels wel met 81 punten achterstand op zijn teamgenoot Kimi Antonelli. "Het is een mechanische sport; je kunt crashen of uitvallen. En zolang het in punten mathematisch gezien nog kan, verdient George alle steun van het team", zei Wolff op de website van de Formule 1.
8 uur geledenWARSCHAU (ANP/AFP) - Radosław Piesiewicz, de voorzitter van het Pools Olympisch Comité (PKOl), is ontslagen op verdenking van corruptie. Dat maakte interim-voorzitter Marian Kmita, die voorlopig de voorzitterstaken overneemt, maandag bekend.
9 uur geledenMADRID (ANP) - De organisatie van de Grote Prijs van Spanje in de Formule 1 is bereid om het nieuwe Madring-circuit in Madrid aan te passen, zodat er betere inhaalmogelijkheden komen. Ze reageert hiermee op de kritiek van de coureurs.
10 uur geledenBRØNDBY (ANP) - De Deense wielrenner Mattias Skjelmose (25) heeft zich afgemeld voor de wereldkampioenschappen, die van 20 tot en met 27 september plaatsvinden in de Canadese stad Montréal. Anthon Charmig is opgeroepen als zijn vervanger. Dat heeft de Deense wielerunie maandag bekendgemaakt.
12 uur geledenLYON (ANP/RTR) - Vincent Roberti is maandag benoemd tot interim-voorzitter van het organisatiecomité voor de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen. Hij is de opvolger van Edgar Grospiron, die donderdag achttien maanden na zijn aanstelling vertrok.
15 uur geledenNEW YORK (ANP) - Botic van de Zandschulp behoort weer tot de beste veertig tennissers van de wereld. De 30-jarige Nederlander bereikte afgelopen week de kwartfinales op de US Open en steeg daardoor dertig posities op de wereldranglijst, van de 70e naar de 40e.
17 uur geleden