Pérez voorspelt dat 2024 zijn beste seizoen in Formule 1 wordt
MILTON KEYNES (ANP/RTR) - 2024 gaat het beste seizoen van Sergio Pérez in de Formule 1 worden. Dat voorspelde de Mexicaanse teamgenoot van Max Verstappen bij de presentatie van de Red Bull-auto voor het komende seizoen. "Ik ben nog jong, gemotiveerd en denk dat mijn beste jaren nog moeten komen", aldus de 34-jarige coureur.
Pérez reed de afgelopen drie jaar volledig in de schaduw van Verstappen bij Red Bull. Vorig jaar won hij twee grands prix aan het begin van het jaar, maar toen Verstappen eenmaal op stoom was en zijn recordserie van tien overwinningen op rij boekte, was Pérez aan het prutsen en vooral in gevecht met zichzelf. Hij eindigde dankzij een sterk slot van het seizoen toch nog als tweede in het kampioenschap.
"Dit wordt mijn vierde seizoen bij het team en ik beschouw het als weer een geweldige kans. Als ik goed presteer op de baan, zullen er genoeg kansen komen om te winnen. Dat is het doel. Maar het is ook duidelijk dat het een grote uitdaging is om het tegen Max op te nemen."
Meer uit Sport
SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft de zesde tijd gereden in de enige vrije training voor de Grote Prijs van Singapore. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull klokte een tijd van 1.33,006. De Brit George Russell van Mercedes had met 1.32,274 de beste tijd.
1 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi van Shanghai. De als eerste geplaatste Duitser was met 6-4 7-6 (4) te sterk voor Wu Yibing uit China.
2 uur geledenMANDALIKA (ANP) - Moto2-coureur Collin Veijer heeft zijn rentree op het circuit gemaakt na zijn sleutelbeenbreuk van vorige maand. De 21-jarige motorracer uit Staphorst kwam in actie tijdens de eerste vrije training bij de Grote Prijs van Indonesië.
4 uur geledenTASJKENT (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Oezbeekse Tasjkent de 100 meter wisselslag gewonnen in een nieuw Europees record. De 26-jarige Nederlandse tikte aan na 56,18 seconden en scherpte daarmee haar eigen Europese toptijd uit 2025 aan (56,26). Ze noteerde die tijd vorig jaar bij de EK kortebaanzwemmen in het Poolse Lublin.
12 uur geledenRIJSSEN (ANP) - Schaatsster Antoinette Rijpma-De Jong begint het nieuwe schaatsseizoen met een carrière als baanwielrenster in haar achterhoofd. De olympisch kampioene op de 1500 meter maakte eerder bekend dat ze graag als baanwielrenster wil deelnemen aan de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028.
14 uur geledenRIJSSEN (ANP) - Femke Kok vindt het jammer dat ze het komende schaatsseizoen Jutta Leerdam niet als concurrente heeft. De olympisch kampioene op de 500 meter zei bij de teampresentatie van haar ploeg Reggeborgh de beslissing van Leerdam te begrijpen, maar ook dat ze haar enorm gaat missen.
14 uur geledenRIJSSEN (ANP) - Jenning de Boo wil graag een wereldrecord rijden op de 500 meter. De 22-jarige schaatser van Reggeborgh vertelde tijdens de teampresentatie in Rijssen dat het wel heel moeilijk is met de krappe kalender van dit seizoen, maar dat hij ervoor wil gaan.
14 uur geleden