Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pérez voorspelt dat 2024 zijn beste seizoen in Formule 1 wordt

Pérez voorspelt dat 2024 zijn beste seizoen in Formule 1 wordt

MILTON KEYNES (ANP/RTR) - 2024 gaat het beste seizoen van Sergio Pérez in de Formule 1 worden. Dat voorspelde de Mexicaanse teamgenoot van Max Verstappen bij de presentatie van de Red Bull-auto voor het komende seizoen. "Ik ben nog jong, gemotiveerd en denk dat mijn beste jaren nog moeten komen", aldus de 34-jarige coureur.

Pérez reed de afgelopen drie jaar volledig in de schaduw van Verstappen bij Red Bull. Vorig jaar won hij twee grands prix aan het begin van het jaar, maar toen Verstappen eenmaal op stoom was en zijn recordserie van tien overwinningen op rij boekte, was Pérez aan het prutsen en vooral in gevecht met zichzelf. Hij eindigde dankzij een sterk slot van het seizoen toch nog als tweede in het kampioenschap.

"Dit wordt mijn vierde seizoen bij het team en ik beschouw het als weer een geweldige kans. Als ik goed presteer op de baan, zullen er genoeg kansen komen om te winnen. Dat is het doel. Maar het is ook duidelijk dat het een grote uitdaging is om het tegen Max op te nemen."

Meer uit Sport

Schaatser Botman als Nederlands kampioen naar WK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Janno Botman heeft zich als nationaal kampioen geplaatst voor het WK sprint van volgende week in Heerenveen. Hij hield na vier afstanden Tim Prins en Kayo Vos achter zich.

1 uur geleden
Schaatsster Schulting wint NK sprint, ook Fledderus mag naar WK

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting is voor het eerst Nederlands kampioen sprint geworden. In Thialf won ze alle vier de afstanden. Op de eerste dag reed ze zowel op de 500 meter als de 1000 meter een persoonlijk record. Op de afsluitende 1000 meter op zondag was ze met 1.14,10 weer ruim de snelste.

2 uur geleden
Atlete Klaver Nederlands kampioen 400 meter indoor

APELDOORN (ANP) - Atlete Lieke Klaver is in Apeldoorn Nederlands kampioen geworden op de 400 meter indoor. In een tijd van 51,28 was ze de snelste, voor Myrte van der Schoot in een persoonlijk record van 51,33. Eveline Saalberg werd derde in 52,26.

2 uur geleden
Nationaal recordhouder Phijffers wint 400 meter NK indooratletiek

APELDOORN (ANP) - Atleet Jonas Phijffers is Nederlands kampioen geworden op de 400 meter indoor. Hij won in een tijd van 45,57, ruim twee tienden van een seconde langzamer dan het nationale record dat hij vorige week ook in Apeldoorn liep.

2 uur geleden
Schulting wint ook derde afstand op NK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft na twee overwinningen op zaterdag ook de eerste afstand van zondag gewonnen op het NK sprint. Op de tweede 500 meter van het toernooi was ze in een onderling duel een duizendste van een seconde sneller dan Marrit Fledderus, die ook in het totaalklassement tweede staat. Beide vrouwen reden een tijd van 36,67. Pien Smit werd met 37,98 derde op de 500 meter en staat in het klassement ook derde.

3 uur geleden
Schaatser Bosker wint NK allround en mag naar WK

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker (29) heeft bij het NK allround de titel veroverd en mag daardoor deelnemen aan het WK, komend weekend in Heerenveen. Op de afsluitende 10 kilometer won hij in een direct duel van de nummer 2 in het eindklassement, Remco Stam. In een tijd van 13.04,44 werd Bosker derde op de slotafstand. De winst op de 10 kilometer ging in 12.52,76 naar Jorrit Bergsma, winnaar van olympisch brons op die afstand.

4 uur geleden
Schaatsster Lancee voor het eerst Nederlands kampioen allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Gioya Lancee (27) is in Heerenveen Nederlands kampioen allround geworden. Op de afsluitende 5000 meter werd ze derde in een tijd van 7.12,79. Langeafstandsspecialist Sanne in 't Hof won de 5000 meter met ruime voorsprong in 6.51,17 en steeg daardoor in het eindklassement naar de tweede plek. De laatste podiumplek op het NK was voor Melissa Wijfje, die op de slotafstand vijfde werd. Jade Groenewoud, die na drie afstanden nog tweede stond, viel net buiten het podium.

5 uur geleden