
Pérez voor straf drie startposities naar achteren in GP Australië
MELBOURNE (ANP) - Sergio Pérez heeft een gridstraf gekregen voor het hinderen van Nico Hülkenberg in de kwalificaties voor de Grote Prijs van Australië. De Mexicaan van het Formule 1-team van Red Bull start daardoor zondag in de race vanaf de zesde plaats in plaats van de derde.
De stewards constateerden dat de teamgenoot van Max Verstappen in de fout ging toen de Duitser van Haas bezig was aan een snelle ronde. Pérez gaf Hülkenberg in bocht 13 van het circuit in Melbourne te weinig ruimte, waardoor de Duitser in de remmen moest.
De stewards erkenden wel dat Pérez te laat werd gewaarschuwd dat Hülkenberg eraan kwam, maar vonden toch dat er sprake was van 'onnodig hinderen.'
Pérez eindigde in de eerste twee races van het seizoen als tweede achter winnaar Verstappen.
Meer uit Sport
BOSTON (ANP/RTR) - Basketballer Jayson Tatum komt niet meer in actie in de play-offs voor titelverdediger Boston Celtics. De sterspeler heeft een operatie ondergaan aan een gescheurde rechterachillespees.
2 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De laatste etappe van de Tour de France gaat dit jaar in Parijs door de historische wijk Montmartre. Dat hebben bronnen rond de organisatie aan het Franse persbureau AFP gemeld. Montmartre was vorig jaar ook opgenomen in het parcours voor de olympische wegwedstrijden en dat bleek een succes. Er stonden zo'n 500.000 mensen langs de straten.
10 uur geledenLECCE (ANP) - Casper van Uden was blij dat hij zijn ploeggenoten kon terugbetalen na al het werk dat ze voor hem hadden gedaan in de vierde etappe van de Giro d'Italia. "Ik deed het niet alleen, maar het hele team, alle mensen en de staf hebben het super gedaan", zei de 23-jarige sprinter van Picnic PostNL in het flashinterview na zijn eerste ritzege in de Giro.
10 uur geledenLECCE (ANP) - Wielrenner Casper van Uden heeft de vierde etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige sprinter van Picnic PostNL was in de rit van Alberobello naar Lecce na 189 kilometer de beste in de massasprint. Van Uden bleef landgenoot Olav Kooij (Visma- Lease a Bike) voor.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Stan Wawrinka doet vanaf eind volgende week mee aan Roland Garros. De 40-jarige Zwitserse tennisser, die het toernooi in 2015 won, heeft een wildcard gekregen van de organisatie.
13 uur geledenROME (ANP) - Carlos Alcaraz heeft na een moeizaam duel met de Rus Karen Chatsjanov de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De Spaanse nummer 3 van de wereld herstelde zich in de eerste set nog van een 3-1-achterstand, maar moest de tweede set wel afstaan. In de beslissende derde set was Alcaraz nipt sterker: 6-3 3-6 7-5.
15 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Novak Djokovic gaat niet verder met oud-tennisser Andy Murray als coach. De generatiegenoten, allebei 37 jaar, hebben besloten hun samenwerking na zes maanden te beëindigen.
18 uur geleden