Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pérez voor straf drie startposities naar achteren in GP Australië

Pérez voor straf drie startposities naar achteren in GP Australië

MELBOURNE (ANP) - Sergio Pérez heeft een gridstraf gekregen voor het hinderen van Nico Hülkenberg in de kwalificaties voor de Grote Prijs van Australië. De Mexicaan van het Formule 1-team van Red Bull start daardoor zondag in de race vanaf de zesde plaats in plaats van de derde.

De stewards constateerden dat de teamgenoot van Max Verstappen in de fout ging toen de Duitser van Haas bezig was aan een snelle ronde. Pérez gaf Hülkenberg in bocht 13 van het circuit in Melbourne te weinig ruimte, waardoor de Duitser in de remmen moest.

De stewards erkenden wel dat Pérez te laat werd gewaarschuwd dat Hülkenberg eraan kwam, maar vonden toch dat er sprake was van 'onnodig hinderen.'

Pérez eindigde in de eerste twee races van het seizoen als tweede achter winnaar Verstappen.

Meer uit Sport

Wielrenner Vernon wint ingekorte etappe van Tour Down Under

WILLUNGA (ANP) - Ethan Vernon heeft de vierde etappe van de Tour Down Under gewonnen. De 25-jarige Brit was de snelste in een sprint van een ingekorte rit.

1 uur geleden
Titelverdedigster Keys naar achtste finale Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Titelverdediger Madison Keys staat in de achtste finales van de Australian Open. De Amerikaanse won in twee sets van de Tsjechische Karolina Pliskova: 6-3 6-3.

1 uur geleden
Schaker Van Foreest lijdt eerste nederlaag in Wijk aan Zee

WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft bij het toernooi van Wijk aan Zee zijn eerste nederlaag geleden. De grootmeester verloor met zwart van de Turk Yagiz Kaan Erdogmus, met 14 jaar de jongste deelnemer.

14 uur geleden
IndyCar-kampioen Palou moet McLaren miljoenen betalen

LONDEN (ANP/RTR) - McLaren heeft deels de rechtszaak tegen de Spaanse autocoureur Álex Palou gewonnen. De viervoudig kampioen in de IndyCar moet wegens contractbreuk ongeveer 12 miljoen dollar (10 miljoen euro) aan schadevergoeding betalen aan het Britse automerk. Het hooggerechtshof in Londen deed vrijdag uitspraak.

19 uur geleden
Ferrari showt 'compleet veranderde' Formule 1-auto voor 2026

FIORANO (ANP) - Ferrari heeft op het eigen circuit in Fiorano de auto onthuld waarmee het in 2026 nieuwe successen najaagt. Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton was de eerste die een paar ronden reed in de rode SF-26.

20 uur geleden
Zverev en De Minaur door naar laatste zestien Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev staat in de vierde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Brit Cameron Norrie: 7-5 4-6 6-3 6-1. Hij maakte de wedstrijd af met zijn zestiende ace. Zijn volgende tegenstander in Melbourne is de Argentijn Francisco Cerúndolo.

21 uur geleden
Tour Down Under past koninginnenrit aan om 'extreem' brandgevaar

BRIGHTON (ANP) - De organisatie van de Tour Down Under past de voor zaterdag geplande koninginnenrit drastisch aan om de veiligheid van de wielrenners te waarborgen. Er dreigt door de hitte brandgevaar, met name in het gebied waar Willunga Hill ligt. Die beklimming, traditioneel de scherprechter in de Australische etappekoers uit de WorldTour, wordt uit de route gehaald.

22 uur geleden