Pérez 'op zijn best' wil gooi doen naar wereldtitel Formule 1
LONDEN (ANP) - Red Bull-coureur Sergio Pérez wil dit jaar een serieuze gooi doen naar de wereldtitel in de Formule 1. "Ik voel dat ik op dit moment op mijn best ben. Als ik een heel seizoen constant kan zijn en ook de auto van een gelijk niveau is als afgelopen jaar, dan kan ik meestrijden om het kampioenschap", zegt de Mexicaanse teamgenoot van wereldkampioen Max Verstappen.
Pérez eindigde vorig jaar als derde in het kampioenschap. Hij won twee races (Monaco en Singapore), maar was niet opgewassen tegen de dominante Verstappen, die vijftien grands prix won en zijn tweede wereldtitel veroverde. "Ik startte heel goed in 2022. Ook al hadden we wat betrouwbaarheidsproblemen in het begin, het zag er veelbelovend uit. Ik deed zeker mee in het kampioenschap", zegt de 32-jarige Mexicaan op de website van de Formule 1.
"Ik had echter een aantal slechte races die me terugwierpen. Halverwege het seizoen glipte het kampioenschap me door de vingers", aldus Pérez. "Daarom is het zo belangrijk om een heel seizoen constant te zijn. Daar werk ik hard aan. Het zal ook sterk afhangen van hoe comfortabel ik met de auto ben aan het begin van het jaar."
Meer uit Sport
MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
9 minuten geledenINCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.
17 minuten geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.
24 minuten geledenTOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
4 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
4 uur geledenTBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
21 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
1 dag geleden