Pérez na keukengesprek met teambaas Horner weer comfortabel
BOEDAPEST (ANP/RTR) - Met de vierde tijd in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Hongarije liet de dit jaar veel bekritiseerde Red Bull-coureur Sergio Pérez weer eens een behoorlijke indruk achter. Teambaas Christian Horner gaf na afloop aan dat een keukengesprek met de Mexicaan positief heeft uitgepakt.
Pérez pakte slechts vijftien punten in de voorgaande zes races in de Formule 1, waardoor de toekomst van de teamgenoot van Max Verstappen bij Red Bull onzeker lijkt te zijn geworden. Horner nodigde Pérez daarom bij hem thuis uit.
"We hebben echt een open verstandhouding en ik ging met hem in de keuken van mijn huis zitten en zei: 'Kom op, wat is er aan de hand? Is er iets anders?'", vertelde Horner aan Sky Sports. "En hij had zoiets van: 'Nee, ik denk dat ik gewoon een beetje te veel over dingen nadenk.' Ik denk dat het bijna negeren van wat er aan de andere kant van de garage gebeurt hem goed zal doen, en dat is de aanpak die hij nu kiest - gewoon focussen op zijn eigen prestaties."
Comfortabel gevoel
Pérez zelf was te spreken over de vierde tijd, met een bolide die wat minder upgrades heeft gehad dan die van WK-leider Verstappen. "We hebben de juiste veranderingen doorgevoerd. Dit is het meest comfortabele gevoel dat ik sinds tijden heb gehad met de auto in dit stadium van het weekend", zei hij.
Drievoudig wereldkampioen Verstappen reed in de tweede vrije training de tweede tijd, achter Lando Norris (McLaren). Zaterdag volgt de derde vrije training en de kwalificatie voor de Grote Prijs van Hongarije. Zondag is de hoofdrace.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben bij de World Cup in de tweede groepsronde verloren van de Verenigde Staten. De ploeg van bondscoach Evangelos Doudesis verloor in Zwemcentrum Rotterdam met 12-10. Bij rust stond het 6-4 voor de Amerikanen.
12 uur geledenSAN CIBRAO DAS VIÑAS (ANP) - Wielrenster Shari Bossuyt heeft de tweede etappe van de Vuelta Femenina gewonnen. De Belgische van AG Insurance-Soudal was in de eindsprint van een uitgedund peloton de snelste en kwam als eerste over de finish in San Cibrao das Viñas.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vincent van Sliedregt stopt als bondscoach van de Nederlandse basketbalsters. Dat meldt de Nederlandse basketbalbond op de website. Van Sliedregt bereikte recent met de Nederlandse vrouwen de tweede kwalificatieronde voor het EK van 2027. Die ronde begint in november.
18 uur geledenARNHEM (ANP) - In het seizoen 2024-2025 heeft ruim één op de drie sporters te maken gehad met grensoverschrijdend gedrag. Ruim de helft daarvan besloot het voorval niet te melden of te bespreken. Dat blijkt uit onderzoek onder sporters van 16 jaar en ouder die in het seizoen 2024-2025 actief waren bij verenigingen, uitgevoerd in opdracht van het Centrum Veilige Sport Nederland en NOC*NSF.
19 uur geledenPARIJS (ANP) - Het Franse wielertalent Paul Seixas maakt komende zomer zijn debuut in de Tour de France. Dat heeft zijn ploeg Decathlon CMA CGM aangekondigd op sociale media.
21 uur geledenPARIJS (ANP/BELGA) - Internationale toptennissers hebben in een open brief hun teleurstelling geuit over het prijzengeld van Roland Garros. De brief is onder anderen ondertekend door de nummers 1 van de wereld Aryna Sabalenka en Jannik Sinner.
21 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Wielrenster Marianne Vos gaat maandag niet van start in de tweede etappe van de Vuelta Feminina. De 38-jarige renster van Visma - Lease a Bike heeft zondag bij een val in de eerste etappe haar sleutelbeen gebroken. Dat meldt haar ploeg op X.
23 uur geleden