Pérez na keukengesprek met teambaas Horner weer comfortabel
BOEDAPEST (ANP/RTR) - Met de vierde tijd in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Hongarije liet de dit jaar veel bekritiseerde Red Bull-coureur Sergio Pérez weer eens een behoorlijke indruk achter. Teambaas Christian Horner gaf na afloop aan dat een keukengesprek met de Mexicaan positief heeft uitgepakt.
Pérez pakte slechts vijftien punten in de voorgaande zes races in de Formule 1, waardoor de toekomst van de teamgenoot van Max Verstappen bij Red Bull onzeker lijkt te zijn geworden. Horner nodigde Pérez daarom bij hem thuis uit.
"We hebben echt een open verstandhouding en ik ging met hem in de keuken van mijn huis zitten en zei: 'Kom op, wat is er aan de hand? Is er iets anders?'", vertelde Horner aan Sky Sports. "En hij had zoiets van: 'Nee, ik denk dat ik gewoon een beetje te veel over dingen nadenk.' Ik denk dat het bijna negeren van wat er aan de andere kant van de garage gebeurt hem goed zal doen, en dat is de aanpak die hij nu kiest - gewoon focussen op zijn eigen prestaties."
Comfortabel gevoel
Pérez zelf was te spreken over de vierde tijd, met een bolide die wat minder upgrades heeft gehad dan die van WK-leider Verstappen. "We hebben de juiste veranderingen doorgevoerd. Dit is het meest comfortabele gevoel dat ik sinds tijden heb gehad met de auto in dit stadium van het weekend", zei hij.
Drievoudig wereldkampioen Verstappen reed in de tweede vrije training de tweede tijd, achter Lando Norris (McLaren). Zaterdag volgt de derde vrije training en de kwalificatie voor de Grote Prijs van Hongarije. Zondag is de hoofdrace.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.
10 uur geledenPARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.
13 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.
17 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Dartslegende Phil Taylor adviseert regerend wereldkampioen Luke Littler meer toernooien te spelen. Dat is volgens de 66-jarige Engelsman de beste remedie om aan negatieve reacties uit het publiek te wennen. "Ik weet dat het publiek hem op dit moment een beetje dwarszit, maar hoe meer je erover klaagt, hoe erger de mensen het voor je gaan maken en hoe meer ze gaan uitjouwen. Speel simpelweg meer toernooien en wen eraan", zei Taylor in het Duitse Sport Bild.
19 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Formule 1-team Haas laat de Braziliaanse nieuweling Rafael Câmara komt weekendeinde al debuteren in de Grote Prijs van Brazilië. De Amerikaanse renstal maakte tevens bekend dat de Fransman Esteban Ocon dit jaar niet meer zal rijden.
1 dag geledenCARDIFF (ANP) - Rico Verhoeven zal niet in het voorprogramma optreden bij het boksgevecht tussen de Britse zwaargewichten Tyson Fury en Anthony Joshua. De jarenlange wereldkampioen in het kickboksen zou op 11 december in Cardiff tegen de Amerikaanse oud-wereldkampioen Deontay Wilder boksen, maar in de onderhandelingen kwam het niet tot een akkoord. Dat bevestigde Verhoevens manager.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Spaanse golfer Jon Rahm wil graag terugkeren op de Amerikaanse PGA Tour en is bereid om een straf te accepteren. De voormalig nummer 1 van de wereld hoopt dat hij dezelfde sanctie kan krijgen als de Amerikaan Brooks Koepka, die onder meer 5 miljoen dollar moest doneren aan een goed doel.
1 dag geleden