Pérez moet vrezen voor straf na ''beste race ooit'' in Formule 1
SINGAPORE (ANP) - Sergio Pérez heeft zich kort na zijn overwinning in de Grote Prijs van Singapore gemeld bij de wedstrijdjury. De Formule 1-coureur van Red Bull heeft zich volgens de stewards niet gehouden aan de regels die gelden tijdens een neutrale periode in de wedstrijd. Hij zou te dicht achter de safetycar hebben gereden en niet de voorgeschreven tien autolengtes hebben aangehouden. Hij kan daarvoor een straf krijgen.
Pérez haalde bij de start de van pole gestarte Charles Leclerc (Ferrari) in en wist in een chaotische race met veel onderbrekingen als eerste te finishen met ruim 7,5 seconden voorsprong op Leclerc, die als tweede over de meet kwam.
De Mexicaan leek zich niet bewust van een fout. "Ik heb geen idee wat er aan de hand is", zei hij na de race, die hij zelf betitelde als "mijn beste ooit". "Ik heb de race gecontroleerd, terwijl het heel moeilijk was de banden op te warmen. De laatste ronden waren zo intens. In de auto voelde ik het niet, maar toen ik eruit stapte wel. Ik heb echt alles gegeven voor deze overwinning."
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
25 minuten geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
1 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
3 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
19 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
19 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
22 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
23 uur geleden