Pérez ligt na gesprek weer op één lijn met teamleiding Red Bull
MONACO (ANP) - Sergio Pérez heeft de teleurstelling van vorig weekeinde tijdens de Grote Prijs van Spanje achter zich gelaten. Dat zei de Mexicaanse Formule 1-coureur van Red Bull vrijdag in Monaco, in aanloop naar de eerste vrije training.
Pérez kreeg in Barcelona de opdracht het ploeggenoot Max Verstappen niet te moeilijk te maken toen hij tegen het einde van de race op het Circuit de Catalunya aan de leiding reed en de Nederlander hem op verse banden naderde. "Niet echt eerlijk, maar oké", zei Pérez na de race. Pérez was vertrokken met een strategie van twee pitstops en Verstappen met eentje van drie.
"We hebben na de race met elkaar gesproken", zei Pérez vrijdag. "Ik had het gevoel dat we tijdens de race een betere kans hadden met twee pitstops. Aan het eind van de wedstrijd was duidelijk dat een strategie met drie pitstops toch beter was. Als je in de auto zit, heb je bepaalde informatie tot je beschikking. Het team heeft een breder beeld."
Het is niet verboden voor Pérez om te winnen, vertelde hij vrijdag. "Ze maakten me duidelijk dat ik de volledige steun van het team heb om te winnen. Dat hadden ze niet hoeven zeggen, dat wist ik wel. De sfeer bij Red Bull is uitstekend. Uiteindelijk was iedereen blij zondag, het teamresultaat was geweldig."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Matthew Brennan kan zaterdag niet meedoen aan Milaan-Sanremo, het eerste wielermonument van het jaar. De 20-jarige Britse wielrenner is ziek en wordt vervangen door Victor Campenaerts, meldt zijn ploeg Visma-Lease a Bike.
31 minuten geledenMIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Luka Doncic heeft in de NBA de Los Angeles Lakers langs Miami Heat geleid. De 27-jarige Sloveen maakte in de door zijn team met 134-126 gewonnen wedstrijd liefst 60 punten. Voor de LA Lakers was het de achtste overwinning op rij.
1 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Iga Swiatek is bij het tennistoernooi van Miami direct uitgeschakeld. De als tweede geplaatste Poolse verloor in de tweede ronde in drie sets van haar landgenote Magda Linette: 6-1 5-7 3-6. Voor Swiatek, die in de eerste ronde niet in actie hoefde te komen, was het haar eerste nederlaag in de openingsronde van 74 WTA-toernooien.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De Deense wielrenner Mads Pedersen gaat zaterdag van start in de Italiaanse voorjaarsklassieker Milaan-Sanremo. De renner van Lidl-Trek is eerder dan verwacht hersteld van botbreuken aan zijn pols en sleutelbeen. Dat meldt zijn ploeg op sociale media.
14 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Judoka Guusje Steenhuis (33) heeft besloten haar carrière te beëindigen. Dat hebben TeamNL Judo en Steenhuis via Instagram bekendgemaakt. "Het was fantastisch en het is goed zo", zegt de judoka in het bericht.
15 uur geledenTORUN (ANP) - De Griekse polsstokhoogspringer Emmanouil Karalis daagt nadrukkelijk wereldrecordhouder Armand Duplantis uit op de WK indooratletiek in Torun (Polen). "Ik ben gevaarlijk als ik plezier heb", zei hij op een persconferentie in de atletiekhal. "Je weet nooit wat er gaat gebeuren. Ik voel me goed, geloof in mezelf, geloof in mijn vermogen om hoog te springen."
17 uur geledenTORUN (ANP) - Samuel Chapple kruipt bewust in de rol van underdog op de 1500 meter bij de komende WK indooratletiek in Torun, ook al behoort hij op papier tot de kanshebbers op een medaille.
18 uur geleden