
Perez keert in elk geval over jaar terug in Formule 1
FORMULE 1BAHREIN (ANP) - Sergio Perez keert in elk geval over een jaar terug in de Formule 1. Dat zei de Mexicaanse coureur een dag na de Grote Prijs van Bahrein. Perez vertrekt na dit seizoen bij Racing Point en heeft nog geen 'stoeltje' voor de komende jaargang.
Red Bull is op de korte termijn zijn enige hoop. Hij zou ploeggenoot van Max Verstappen kunnen worden, als de renstal afscheid neemt van Alexander Albon. Vooralsnog is het daar nog niet van gekomen.
Perez maakt zich daar geen zorgen over. "Desnoods neem ik een sabbatical en keer ik daarna terug. Wat mij betreft geen enkel probleem. Voor 2022 heb ik inmiddels meerdere opties. Het gaat zonder enige twijfel goed komen."
Meer uit Sport
TOKIO (ANP) - De Keniaanse atlete Peres Jepchirchir heeft in Tokio de wereldtitel op de marathon veroverd. De 31-jarige Afrikaanse sprintte in de laatste meters weg van haar Ethiopische medevluchtster Tigst Assefa. Haar winnende tijd in het Japan National Stadium was 2.24.43. Assefa eindigde als tweede op 2 seconden. De Uruguayaanse Julia Paternain won het brons in 2.27.23.
43 minuten geledenPUERTO DE NAVACERRADA (ANP) - Jonas Vingegaard durfde na zijn zege in de voorlaatste etappe van de Vuelta voorzichtig te concluderen dat de eindoverwinning binnen was. "Natuurlijk komt er nog een rit, maar normaal gesproken verandert er niets meer in het klassement", glunderde de 28-jarige Deen van Visma - Lease a Bike nadat hij op de steile slotklim boven skioord Puerto de Navacerrada was weggereden bij zijn medekoplopers. Na twee eindzeges in de Tour de France mag Vingegaard de Vuelta op zijn erelijst bijschrijven.
9 uur geledenPUERTO DE NAVACERRADA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de eindzege in de Vuelta bijna binnen. De Deen van Visma - Lease a Bike won de voorlaatste etappe, een zware bergrit van Robledo de Chavela naar skioord Puerto de Navacerrada. Vingegaard vergrootte daarmee zijn voorsprong op zijn enig overgebleven rivaal João Almeida tot boven de minuut. In de slotetappe naar Madrid komt zijn leidende positie normaal gesproken niet meer in gevaar.
10 uur geledenTOKIO (ANP) - Er was blijdschap bij de Nederlandse estafetteploeg over de zilveren medaille op de 4x400 meter gemengd bij de WK atletiek in Tokio. Al was het minder dan de olympische gouden medaille van een jaar geleden in Parijs. "De media zien de estafetteploeg als legendarisch, maar dat kan niet ieder toernooi het geval zijn. We hebben nu heel knap zilver gewonnen", zei Femke Bol na afloop.
11 uur geledenPUERTO DE NAVACERRADA (ANP) - Pro-Palestijnse demonstranten hebben ook de twintigste en voorlaatste etappe van de Vuelta verstoord. Op ongeveer 17 kilometer voor de finish was een groep actievoerders op de weg gaan zitten. De koplopers en het peloton slaagden erin hun weg te vervolgen door de blokkade te omzeilen, al werden zij ook daarbij gehinderd.
11 uur geledenTOKIO (ANP) - De Nederlandse estafetteploeg op de 4x400 meter gemengd heeft op de WK atletiek in Tokio het zilver veroverd. Eugene Omalla, Lieke Klaver, Jonas Phijffers en Femke Bol renden in de finale in het Japan National Stadium naar de tweede plaats achter de ploeg van de Verenigde Staten in een tijd van 3.09,96. Het Amerikaanse team was duidelijk sneller en won in 3.08,80.
12 uur geledenCRANS-MONTANA (ANP) - Puck Pieterse is er bij de WK mountainbiken in het Zwitserse Crans-Montana niet in geslaagd haar wereldtitel te prolongeren. De 23-jarige Amersfoortse moest genoegen nemen met de zesde plaats. De wereldtitel was voor de Zweedse Jenny Rissveds. De 31-jarige olympisch kampioene van Rio 2016 soleerde naar het goud. Achter haar ging het zilver naar de Nieuw-Zeelandse Samara Maxwell. Het brons was voor de Zwitserse Alessandra Keller.
12 uur geleden