Pepi keert mogelijk tegen sc Heerenveen terug als spits bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.
Bosz noemde de spitspositie cynisch "een vloek". Hij zag zijn gelegenheidsspits Guus Til op de training uitvallen. "We waren aan het trainen en toen hoorden we van Guus Til dat hij wat voelde. We hebben hem snel weggestuurd", zei Bosz, die verder niet dieper wilde ingaan op de ernst van de blessure. De verwachting is wel dat Til weken uit de roulatie is.
PSV kon de afgelopen weken nog niet beschikken over de geblesseerde aanvallers Pepi en Alassane Pléa. Myron Boadu is wel weer hersteld en viel vorige week vrijdag in tegen FC Volendam. PSV verloor dat duel in Volendam met 2-1.
Kwartfinale KNVB-beker
Bij PSV keert Matej Kovar hoogstwaarschijnlijk terug in het doel na een afwezigheid van twee weken, waarin hij werd vervangen door Niek Schiks.
PSV gaat na 23 wedstrijden met 59 punten aan de leiding in de Eredivisie. Heerenveen staat achtste met 31 punten. PSV won in de kwartfinale van het KNVB-bekertoernooi met 4-1 van sc Heerenveen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
12 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
18 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
20 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
21 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
22 uur geleden