Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pepi bij afwezigheid van De Jong drie keer trefzeker voor PSV

Pepi bij afwezigheid van De Jong drie keer trefzeker voor PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de competitie na de voorbije interlandperiode overtuigend hervat. De koploper won in Eindhoven van het vorig seizoen gepromoveerde FC Groningen: 5-0. PSV speelde zonder de niet fitte aanvallers Luuk de Jong en Noa Lang. Ricardo Pepi, de vervanger van De Jong, scoorde drie keer. In het vorige competitieduel bij NAC Breda (0-3) was hij ook al een keer trefzeker.

Met 36 punten uit dertien duels blijft PSV riant koploper in de Eredivisie. Het elftal van trainer Peter Bosz gaat volgende week zondag op bezoek bij nummer 2 FC Utrecht, maar ontvangt woensdag in de Champions League eerst Sjachtar Donetsk nog.

Olivier Boscagli werkte na een kwartier spelen van dichtbij de 1-0 binnen. De Franse verdediger deed dat nadat Johan Bakayoko de bal uit een hoekschop met zijn hak goed verlengde. Pepi verdubbelde de voorsprong in de 37e minuut, toen hij verdediger Marco Rente bij de zijlijn van zich afschudde en de bal vervolgens hoog in het doel plaatste (2-0).

Buitenspel

Kort na de pauze werd een doelpunt van Ismael Saibari afgekeurd om buitenspel. Guus Til zorgde in de 52e minuut alsnog voor de 3-0. Pepi bewees andermaal zijn waarde door in de 64e minuut eerst de 4-0 te maken en in de 78e minuut, met zijn hoofd, de 5-0. De 21-jarige Amerikaan heeft nu negen keer gescoord in de competitie en voert samen met Sem Steijn van FC Twente de topscorerslijst aan.

In de slotfase maakte Hirving Lozano zijn rentree bij PSV. De Mexicaan speelde zijn laatste competitiewedstrijd op 1 september en kwam daarna door een blessure niet meer in actie.

Meer uit Voetbal

Van Bommel met België opnieuw onderuit tegen Frankrijk

SAINT-DENIS (ANP) - Mark van Bommel heeft als bondscoach van het Belgische nationale voetbalelftal opnieuw verloren van Frankrijk. In de Nations League gingen de Rode Duivels maandagavond een week na de 1-0-thuisnederlaag met 4-1 onderuit in de uitwedstrijd tegen het Franse elftal van bondscoach Zinédine Zidane.

6 uur geleden
NAC wil zware straf voor vuurwerkafsteker in uitvak bij Vitesse

BREDA (ANP) - NAC Breda wil de "hardst mogelijke maatregelen" tegen de supporter die afgelopen zaterdag tijdens de uitwedstrijd tegen Vitesse in het Gelredome vuurwerk heeft afgestoken op een toilet. Door de rondvliegende stukken raakten vijf mensen gewond: drie supporters en twee stewards. Een verdachte is door de politie aangehouden en wordt nog vastgehouden, meldt NAC in een verklaring op de website van de club.

9 uur geleden
Hato genomineerd voor Golden Boy-award voor voetbaltalent

TURIJN (ANP) - Jorrel Hato is als enige Nederlander genomineerd voor de Golden Boy-award, de prijs voor de meest talentvolle voetballer in het Europese clubvoetbal. Dat heeft de Italiaanse sportkrant Tuttosport, de organisator van de prijs, maandag bekendgemaakt. Eerder wonnen Rafael van der Vaart (2003) en Matthijs de Ligt (2018) de prijs voor voetballers jonger dan 21.

10 uur geleden
Portugese voetbalbond wil oplossing 'misverstand' over Ronaldo

LISSABON (ANP) - Voorzitter Pedro Proença van de Portugese voetbalbond wil dat de rel rond Cristiano Ronaldo bij de Portugese selectie wordt opgelost. Volgens de voorzitter berust de hele zaak op een misverstand en is de band met de vedette hecht.

16 uur geleden
Advocaat met Curaçao naar kwartfinales CONCACAF Nations League

PORT OF SPAIN (ANP) - Dick Advocaat heeft zich met Curaçao gekwalificeerd voor de kwartfinales van de CONCACAF Nations League. Het is de eerste keer dat de ploeg daarin slaagt. De spelers van Advocaat hadden aan een 1-1-gelijkspel bij Trinidad en Tobago genoeg voor de groepswinst.

20 uur geleden
Xavi houdt goed gevoel over aan start, maar ziet verbeterpunten

N i e u w bericht, meer informatie na 3e alinea: met meer citaten Xavi

1 dag geleden
Titelverdediger Portugal naar kwartfinale Nations League

PORTO (ANP) - Titelverdediger Portugal heeft zich zondagavond als eerste geplaatst voor de kwartfinales van de Nations League, die in maart plaatsvinden. De Portugezen wonnen thuis met 2-1 van Noorwegen, dezelfde uitslag als een week eerder in Oslo. Na vier wedstrijden heeft Portugal 12 punten en kan het niet lager dan als tweede eindigen in groep 4 van de A-divisie.

1 dag geleden