
Pepi beëindigt reeks van zestien jaar zonder uitzege voor PSV
SEVILLA (ANP) - PSV beëindigde met de miraculeuze overwinning bij Sevilla (2-3) een lange reeks uitwedstrijden in de Champions League zonder zege. De laatste keer dat de Eindhovenaren in het hoofdtoernooi een duel buiten het eigen stadion wonnen, was tot woensdag zestien jaar geleden.
De Peruviaan Jefferson Farfán, die inmiddels 39 jaar is, maakte op 27 november 2007 in de uitwedstrijd tegen CSKA Moskou het enige doelpunt: 0-1. PSV speelde daarna nog vijftien keer een uitduel in het hoofdtoernooi van de Champions League en die werden allemaal niet gewonnen. Invaller Ricardo Pepi kopte woensdag tegen Sevilla in blessuretijd het winnende doelpunt binnen.
De koploper van de Eredivisie maakte drie weken terug, met een thuiszege op RC Lens (1-0), een einde aan een reeks van zeventien duels zonder overwinning in de poulefase van de Champions League.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Luka Modric speelt zaterdag tegen Real Sociedad zijn laatste competitiewedstrijd in het shirt van Real Madrid. Dat heeft de 39-jarige Kroatische middenvelder bekendgemaakt op Instagram.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Nikolai Laursen beëindigt zijn loopbaan als profvoetballer voortijdig. De 27-jarige aanvaller van Heracles Almelo scheurde in korte tijd twee keer zijn voorste kruisband en hij blijft problemen houden.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Kostas Lamprou moet op zoek naar een nieuwe club. NAC Breda meldt dat het aflopende contract van de 33-jarige reservedoelman niet wordt verlengd.
3 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Nicolai Boilesen stopt met voetballen. Dat schrijft de 33-jarige voormalige speler van Ajax op Instagram.
4 uur geledenLEICESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij zit zondag voor het laatst op de bank als trainer van Leicester City. Daarna vertrekt de Nederlander bij de uit de Premier League gedegradeerde club. Dat melden meerdere Engelse media, waaronder Sky Sports.
5 uur geledenFRANKFURT (ANP/AFP) - De Duitse bondscoach Julian Nagelsmann kan in de halve finale van de Nations League niet beschikken over middenvelder Jamal Musiala, aanvaller Kai Havertz en verdedigers Antonio Rüdiger en Nico Schlotterbeck. Zij zijn geblesseerd.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Paul Simonis heeft zijn contract bij Go Ahead Eagles verlengd. De 40-jarige trainer is nu tot de zomer van 2027 verbonden aan de Deventenaren. Simonis won in zijn eerste seizoen de KNVB-beker met Go Ahead. De club eindigde in de Eredivisie als zevende.
6 uur geleden