Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Penders verkiest hoofdtrainerschap FC Eindhoven boven NAC

Penders verkiest hoofdtrainerschap FC Eindhoven boven NAC

BREDA (ANP) - Rob Penders ziet af van een terugkeer naar NAC Breda en gaat aan de slag als hoofdtrainer van eerstedivisionist FC Eindhoven. De 45-jarige Penders zou deze zomer bij NAC aan de slag gaan als trainer van de beloften (Onder 21).

"Ik was verheugd opnieuw bij NAC aan de slag te gaan", aldus Penders, die 305 duels speelde voor de club uit Breda. "Echter werd mij een kans aangeboden die ik niet kon weigeren. Ik ben blij en dankbaar dat NAC mij deze stap gunt."

Penders nam in 2011 bij NAC afscheid als voetballer. Later keerde hij er terug als jeugdtrainer. Na een korte periode bij ADO Den Haag werd in februari bekend dat Penders opnieuw aan het werk zou gaan bij de 'Parel van het Zuiden'. Zo ver komt het dus niet.

Commotie

Het is al enige tijd onrustig bij NAC. Technisch directeur Ton Lokhoff stapte eerder deze maand na een dienstverband van amper drie maanden op, omdat hij niet op één lijn zat met hoofdtrainer Maurice Steijn. De hoofdtrainer besloot enkele dagen later ook te vertrekken. Als gevolg van alle commotie kondigden de drie grootaandeelhouders van de club aan dat ze hun aandelen gaan verkopen.

Penders begint in Eindhoven aan zijn eerste klus als hoofdtrainer. De club werd vorig seizoen vijftiende in de Keuken Kampioen Divisie. Penders heeft voor twee seizoenen getekend.

Meer uit Voetbal

Real Sociedad wint Spaanse beker na strafschoppen

SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.

6 uur geleden
Kaptein houdt kippenvel over aan teamprestatie Oranjevrouwen

AUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.

6 uur geleden
Veurink spreekt van 'goede uitgangspositie' voor voetbalsters

AUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.

6 uur geleden
Manchester United blijft derde dankzij zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.

7 uur geleden
Voetbalsters blijven koploper in kwalificatie na 1-1 in Frankrijk

AUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.

7 uur geleden
Tottenham geeft belangrijke zege uit handen in degradatiestrijd

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.

9 uur geleden
Inter dichter bij titel door nederlaag Napoli tegen Lazio

NAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.

10 uur geleden