Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Penders verkiest hoofdtrainerschap FC Eindhoven boven NAC

Penders verkiest hoofdtrainerschap FC Eindhoven boven NAC

BREDA (ANP) - Rob Penders ziet af van een terugkeer naar NAC Breda en gaat aan de slag als hoofdtrainer van eerstedivisionist FC Eindhoven. De 45-jarige Penders zou deze zomer bij NAC aan de slag gaan als trainer van de beloften (Onder 21).

"Ik was verheugd opnieuw bij NAC aan de slag te gaan", aldus Penders, die 305 duels speelde voor de club uit Breda. "Echter werd mij een kans aangeboden die ik niet kon weigeren. Ik ben blij en dankbaar dat NAC mij deze stap gunt."

Penders nam in 2011 bij NAC afscheid als voetballer. Later keerde hij er terug als jeugdtrainer. Na een korte periode bij ADO Den Haag werd in februari bekend dat Penders opnieuw aan het werk zou gaan bij de 'Parel van het Zuiden'. Zo ver komt het dus niet.

Commotie

Het is al enige tijd onrustig bij NAC. Technisch directeur Ton Lokhoff stapte eerder deze maand na een dienstverband van amper drie maanden op, omdat hij niet op één lijn zat met hoofdtrainer Maurice Steijn. De hoofdtrainer besloot enkele dagen later ook te vertrekken. Als gevolg van alle commotie kondigden de drie grootaandeelhouders van de club aan dat ze hun aandelen gaan verkopen.

Penders begint in Eindhoven aan zijn eerste klus als hoofdtrainer. De club werd vorig seizoen vijftiende in de Keuken Kampioen Divisie. Penders heeft voor twee seizoenen getekend.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

5 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

6 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

6 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

6 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

7 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

15 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden