Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Penders verkiest hoofdtrainerschap FC Eindhoven boven NAC

Penders verkiest hoofdtrainerschap FC Eindhoven boven NAC

BREDA (ANP) - Rob Penders ziet af van een terugkeer naar NAC Breda en gaat aan de slag als hoofdtrainer van eerstedivisionist FC Eindhoven. De 45-jarige Penders zou deze zomer bij NAC aan de slag gaan als trainer van de beloften (Onder 21).

"Ik was verheugd opnieuw bij NAC aan de slag te gaan", aldus Penders, die 305 duels speelde voor de club uit Breda. "Echter werd mij een kans aangeboden die ik niet kon weigeren. Ik ben blij en dankbaar dat NAC mij deze stap gunt."

Penders nam in 2011 bij NAC afscheid als voetballer. Later keerde hij er terug als jeugdtrainer. Na een korte periode bij ADO Den Haag werd in februari bekend dat Penders opnieuw aan het werk zou gaan bij de 'Parel van het Zuiden'. Zo ver komt het dus niet.

Commotie

Het is al enige tijd onrustig bij NAC. Technisch directeur Ton Lokhoff stapte eerder deze maand na een dienstverband van amper drie maanden op, omdat hij niet op één lijn zat met hoofdtrainer Maurice Steijn. De hoofdtrainer besloot enkele dagen later ook te vertrekken. Als gevolg van alle commotie kondigden de drie grootaandeelhouders van de club aan dat ze hun aandelen gaan verkopen.

Penders begint in Eindhoven aan zijn eerste klus als hoofdtrainer. De club werd vorig seizoen vijftiende in de Keuken Kampioen Divisie. Penders heeft voor twee seizoenen getekend.

Meer uit Voetbal

Bayern München verspeelt in Bundesliga punten tegen FSV Mainz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.

3 uur geleden
Van Persie: ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."

4 uur geleden
Manchester City trekt goede lijn door en wint bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).

5 uur geleden
Klaassen geniet van strijdlust Ajax in duel met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."

5 uur geleden
Ajax brengt Feyenoord met counterspel dieper in de problemen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).

5 uur geleden
Lammers leidt FC Twente met twee doelpunten langs Go Ahead

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.

6 uur geleden
Klaassen en Mokio helpen Ajax aan zege op Feyenoord: 2-0

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie de thuiswedstrijd tegen Feyenoord met 2-0 gewonnen. Davy Klaassen opende in de dertiende minuut de score in de Johan Cruijff ArenA, waar de Zuid-tribune leeg bleef vanwege een grote vuurwerkactie tijdens een duel met FC Groningen. Jorthy Mokio bepaalde in blessuretijd de eindstand.

6 uur geleden