Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pelupessy derde aanwinst voor nieuwe seizoen van FC Groningen

Pelupessy derde aanwinst voor nieuwe seizoen van FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Joey Pelupessy vervolgt zijn loopbaan bij FC Groningen. De 28-jarige middenvelder komt over van het Turkse Giresunspor en heeft zijn handtekening gezet onder een contract van drie seizoenen, dat bij aanvang van het nieuwe voetbaljaar ingaat.

Pelupessy is na Ragnar Oratmangoen en Nordin Musampa de derde aanwinst van FC Groningen voor het nieuwe seizoen. Hij speelde eerder in Nederland voor FC Twente en Heracles Almelo. Daarna droeg hij het shirt van Sheffield Wednesday. FC Groningen probeerde Pelupessy al eerder naar Euroborg te halen, maar die pogingen mislukten om verschillende redenen.

"Nu is het ons alsnog gelukt", beseft technisch directeur Mark-Jan Fledderus. "Joey is een ervaren speler en zit in een leeftijdscategorie waarin het voor ons moeilijk is kwaliteit te vinden. Hij zorgt voor balans in een elftal en spreekt medespelers aan binnen en buiten de lijnen. Hij is een zeer goede prof, die ons goed kan helpen in het realiseren van onze sportieve ambities in de komende jaren."

Meer uit Voetbal

PSV houdt met winst in De Kuip titelrace met Ajax open

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft met een zwaarbevochten 3-2-overwinning op Feyenoord het mogelijke titelfeest van Ajax met in ieder geval een speelronde uitgesteld. Nummer 2 PSV staat met nog twee wedstrijden te gaan 1 punt achter op koploper Ajax. De Amsterdammers spelen op zondagmiddag nog thuis tegen NEC. Het verschil tussen PSV en nummer 3 Feyenoord is met 8 punten onoverbrugbaar groot. De tweede plaats geeft recht op deelname aan de Champions League.

28 minuten geleden
FC Twente bezorgt FC Utrecht eerste uitnederlaag in ruim een jaar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft dankzij een 2-0-zege op FC Utrecht het behalen van de vijfde plaats in de Eredivisie nog altijd in eigen hand. De ploeg van trainer Joseph Oosting boekte na een mindere periode de tweede overwinning op rij en houdt AZ, dat zondagmiddag nog tegen FC Groningen speelt, in ieder geval achter zich.

33 minuten geleden
Ajax begint met Weghorst en Pasveer aan mogelijk kampioensduel

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst begint met Ajax aan de mogelijke kampioenswedstrijd tegen NEC. De spits vervangt Brian Brobbey, die afgelopen week een enkelblessure heeft opgelopen op de training. Brobbey zit wel op de bank als het duel om 16.45 uur begint in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA.

1 uur geleden
Voetbalster Brugts scoort bij 9-0-zege in kampioensduel Barcelona

SEVILLA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona zijn door een 9-0-zege bij Real Betis voor de zesde keer op rij kampioen van Spanje. Oranje-international Esmee Brugts maakte de derde treffer in het kampioensduel met de gedegradeerde club uit Sevilla.

1 uur geleden
Newcastle derde in Premier League na zege op Chelsea

NEWCASTLE (ANP) - Newcastle United heeft in de strijd om een Champions League-ticket een belangrijke zege geboekt op concurrent Chelsea. De ploeg uit het noorden van Engeland won in het eigen St. James' Park met 2-0 en staat nu derde in de Premier League achter kampioen Liverpool en Arsenal.

1 uur geleden
PEC Zwolle en Go Ahead Eagles spelen opnieuw gelijk in derby

ZWOLLE (ANP) - De IJsselderby tussen PEC Zwolle en Go Ahead Eagles heeft net als de afgelopen drie edities geen winnaar opgeleverd. De club uit Deventer kwam na een zwakke eerste helft vlak na rust op voorsprong in Zwolle via Evert Linthorst, het eerste doelpunt van de ploeg sinds de bekerwinst vorige maand. Younes Namli bepaalde in de 65e minuut de eindstand op 1-1.

2 uur geleden
Feyenoord begint topper tegen PSV met Smal als linksback

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie begint met Gijs Smal als linksback aan de topper tegen PSV. Het elftal van Feyenoord kent verder geen verrassingen bij het duel dat in een uitverkochte Kuip wordt afgewerkt.

3 uur geleden