Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pedro neemt afscheid van Chelsea met ontwrichte schouder

Pedro neemt afscheid van Chelsea met ontwrichte schouder

LONDEN (ANP) - De Spaanse voetballer Pedro verlaat Chelsea met een blessure. Hij onderging deze week een operatie aan zijn ontwrichte schouder. Die verliep succesvol, maar de kwetsuur stelt hem niet in staat mee te doen komende zaterdag tegen Bayern München in de return van de achtste finales van de Champions League.

Pedro raakte geblesseerd in de finale om de FA Cup afgelopen zaterdag, die Chelsea met 2-1 verloor van Arsenal. De aanvaller kwam diep in de blessuretijd verkeerd terecht in een poging de gelijkmaker te forceren.

Al eerder was bekend dat Pedro na dit seizoen Chelsea verlaat. De Spaanse international speelde vijf seizoenen op Stamford Bridge en won met de club een keer de Premier League, de Europa League en de FA Cup. Hij zet zijn carrière vermoedelijk voort bij AS Roma.

Chelsea staat in Duitsland voor een loodzware opgave. De Engelse club moet in de return tegen Bayern een nederlaag van 3-0 zien weg te poetsen om de kwartfinales te bereiken.

Meer uit Voetbal

Ten Hag verwelkomt Franse international Badé bij Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Coach Erik ten Hag heeft vlak voor aanvang van de Bundesliga nog een nieuwe speler erbij gekregen bij Bayer Leverkusen. De club presenteerde de Franse international Loïc Badé als aanwinst. De centrale verdediger is voor een bedrag van naar verluidt 20 miljoen euro overgenomen van de Spaanse club Sevilla. Hij heeft een contract van vijf jaar getekend.

44 minuten geleden
Engelse voetbalclubs breken met 2,7 miljard euro transferrecord

LONDEN (ANP/RTR) - De Premier League heeft het transferrecord gebroken. Volgens FootballTransfers.com komt het totaalbedrag van deze transferperiode boven de 2,7 miljard euro die in de zomer van 2023 door de Engelse clubs werd uitgegeven. Met de transfer van de Zwitser Noah Okafor van AC Milan naar Leeds United werd het record overschreden. Met deze overgang was 20 miljoen euro gemoeid.

1 uur geleden
International Frimpong weken aan de kant door hamstringblessure

LIVERPOOL (ANP) - Voetballer Jeremie Frimpong (24) is enkele weken uitgeschakeld met een blessure aan zijn hamstring. Liverpool-coach Arne Slot zei tijdens een persconferentie dat de verdediger tot en met de interlandperiode van Oranje er bij Liverpool uitligt. Dat betekent dat Frimpong de kwalificatie-interlands voor het WK van 2026 thuis tegen Polen en uit tegen Litouwen hoogstwaarschijnlijk zal missen.

3 uur geleden
Verdediger Koundé verlengt contract met FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé (26) heeft zijn contract met FC Barcelona verlengd tot 2030. De Franse verdediger maakte in 2022 de overstap van FC Sevilla naar FC Barcelona. Destijds was er een bedrag van 50 miljoen euro gemoeid met zijn overgang.

5 uur geleden
Zuid-Amerikaans voetbalduel gestaakt om supportersgeweld

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - De Copa Sudamericana-wedstrijd tussen het Argentijnse Independiente en Universidad de Chile is gestaakt na supportersgeweld op de tribunes. In de rust in Buenos Aires ging het mis, nadat Chileense fans stenen hadden gegooid naar de thuisfans. Vervolgens bestormden Argentijnen het uitvak en vielen daar supporters aan.

8 uur geleden
NEC bestolen voor 15.000 euro aan merchandise

NIJMEGEN (ANP) - Bij Eredivisieclub NEC is afgelopen week voor 15.000 euro aan tenues en andere merchandise gestolen uit het Goffertstadion. Daarbij zaten veel wedstrijdshirts die eigenlijk volgende week in de verkoop zouden gaan. Door de inbraak kan dit maar in beperkte mate.

9 uur geleden
Ajax verhuurt middenvelder Mannsverk aan Sparta Praag

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Sivert Mannsverk aan Sparta Praag. De club uit de Tsjechische hoofdstad huurt de Noorse middenvelder dit seizoen en heeft ook een optie tot koop.

21 uur geleden