Pedri in selectie Barcelona voor bekerduel met Sevilla
BARCELONA (ANP) - Zoals door coach Ronald Koeman gehoopt kan FC Barcelona woensdagavond in het bekerduel met Sevilla beschikken over Pedri. De middenvelder leek zaterdag in het competitieduel met dezelfde tegenstander een blessure te hebben opgelopen. De Catalaanse club sprak maandag zelfs van een spierscheuring in het linkeronderbeen. Na twee trainingen blijkt de 18-jarige spelmaker alsnog fit genoeg om te spelen, meldt de club.
Barcelona moet in de halve finales van de strijd om de Copa del Rey een 2-0-achterstand zien weg te werken. Zaterdag won de ploeg met dezelfde cijfers in Sevilla voor een duel uit La Liga. Daarin bezet Barcelona de tweede plaats achter Atlético Madrid.
De Uruguayaanse verdediger Ronald Araújo ontbreekt wel. Hij liep tegen Sevilla een blessure op en voegt zich bij de langer afwezigen onder wie Philippe Coutinho, Ansu Fati en Sergi Roberto.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
2 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
4 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
4 uur geleden