Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pedersen wint derde etappe Ster van Bessèges en pakt leiderstrui

Pedersen wint derde etappe Ster van Bessèges en pakt leiderstrui

BESSÈGES (ANP) - Mads Pedersen heeft de derde etappe van de Ster van Bessèges op zijn naam geschreven. De Deense renner van Lidl-Trek sprintte onbedreigd naar de zege en veroverde tevens de leiderstrui.

De etappe kende meerdere lastige klimmetjes, maar na ruim 161 kilometer bleek er toch een sprint nodig om een winnaar aan te wijzen. Pedersen ging vroeg aan en bleef de concurrentie voor. De Belg Milan Menten eindigde als tweede, voor de Noor Rasmus Tiller.

Pedersen heeft in het algemeen klassement zes seconden voorsprong op Axel Laurance. De Fransman verraste donderdag Pedersen nog in de sprint, maar werd dit keer zevende. Zaterdag staat er een zware etappe op het programma, zondag wordt de Franse rittenkoers afgesloten met een tijdrit.

Meer uit Sport

Kickbokser Kromah verdedigt in juni voor het eerst wereldtitel

ROTTERDAM (ANP) - Kickbokser Mory Kromah verdedigt op 13 juni in het Rotterdamse Ahoy voor het eerst zijn wereldtitel bij de zwaargewichten van Glory. De 26-jarige geboren Amsterdammer volgde in februari Rico Verhoeven na twaalf jaar op door een toernooi met acht mannen te winnen in het Arnhemse GelreDome. De Serviër Milos Cvjeticanin moest toen opgeven voor de finale tegen Kromah vanwege een gebroken teen, maar krijgt op 13 juni een nieuwe kans op de wereldtitel.

12 uur geleden
Chicago Bulls ontslaat guard Ivey om 'schadelijk' gedrag

CHICAGO (ANP) - NBA-club Chicago Bulls heeft guard Jaden Ivey ontslagen. De 24-jarige basketballer plaatste video's op zijn sociale media waarin homofobe sentimenten doorklonken. Zo uitte hij kritiek op de steun van de NBA aan de LGBTQ+-gemeenschap. De Bulls maakten in een korte persmededeling bekend dat Ivey is ontslagen om "gedrag dat schadelijk is voor het team".

13 uur geleden
Eerste kaarten Olympische Spelen van LA op 9 april in de verkoop

LOS ANGELES (ANP/RTR) - De eerste toegangsbewijzen voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles gaan op 9 april voor het grote publiek in de verkoop. Een voorverkoop voor inwoners van Los Angeles en Oklahoma City, waar ook olympische onderdelen plaatsvinden, begint op 2 april.

1 dag geleden
Tennisser De Jong uitgeschakeld in eerste ronde Marrakech

MARRAKECH (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is uitgeschakeld op het ATP-toernooi van Marrakech. In de eerste ronde van de Grand Prix Hassan II, zoals het toernooi volledig heet, was de Duitser Yannick Hanfmann in twee sets te sterk voor de Nederlander: 7-6 (6) 6-4.

1 dag geleden
Keniaanse atleet Korir vijf jaar geschorst om doping

MONACO (ANP/AFP) - De Keniaanse atleet Albert Korir, oud-winnaar van de marathon van New York, heeft een dopingschorsing van vijf jaar gekregen. Dat maakte de Athletics Integrity Unit (AIU) maandag bekend.

1 dag geleden
Tennisser De Jong nog net in top 100 wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is acht plaatsen gezakt op de wereldranglijst. De 25-jarige Nederlander bezet nu de 99e plaats.

1 dag geleden
Tennisser Sinner wint in Miami derde masterstoernooi op rij

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de tweede keer het masterstoernooi van Miami gewonnen. De 24-jarige nummer 2 van de wereld versloeg in de strijd om de titel de verrassende finalist Jiri Lehecka, de Tsjechische nummer 22 van de wereld: 6-4 6-4. Sinner won zijn derde masterstoernooi op rij, iets wat alleen Novak Djokovic en Rafael Nadal eerder deden.

1 dag geleden